[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Diablo 3
|-- |-- |+ PTR 2.5...
Yazar RSS Konu: PTR 2.5 {3494}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
ID § 15 Mar 2017, 20:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Takip et, ara sıra ikisini tek fiyatına satıyorlar alacaksan o zaman al.

Oyun hack&slash ne desek boş, ama POE oynuyosan bunuda oynarsın o kesin.
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2017, 04:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi sorun orda hiç oynamadım. Yani hiç diablo oynamadım path of exile da oynamadım sayabiliriz bir intro dışında.

End game'i nasıl oluyor diablonun? Mesela Path of Exiles'da sürekli contenti değiştiren mapler düşüyormuş okuduğum kadarıyla bir çeşit fakrlılık yaratıyıor. Böyle bir şey var mı diabloda?
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Mar 2017, 08:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok

Old enough to bleed, old enough to breed!
ISLAM FUCK YEAH
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Mar 2017, 08:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
poe yeni yeni oynuyorum da diablo'yu baya oynadım. end game için ikisinde de content var ama aralarındaki en büyük fark trade bence ya. bir h&s'te nasıl trade olmaz aklım almıyor. olay karakterin kendine yetebilmesi de değil, ki zaten diablo'da oynadığın karaktere göre item düşüyor ama trade başlı başlına bi keyif.

blood on her skin, dripping with sin, do it again living dead girl
Üye
ID § 17 Mar 2017, 01:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grim dawn steamde indirime girmiş ben de onu mu denese diye düşünüyorum oynayan var mı

its a joke not a dick, dont take it so hard.
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2017, 03:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paradoksalkedi
Path of Exile varken alınır mı şu an Diablo 3? Reaper of Souls'u da almak gerekecek gerçi şimdi sad smiley

poe nin tadına baktıysan alma.. alacaksan git ikinci el al.. 3-5$ a satıyorlar.
düşün yani oyunun değerini... casual takılana bile gitmeyebilir şu oyun. Sıkıcı geliyor çünkü. Bi sınıf seçiyorsun, en op buildini buluyorsun. O yolda ilerliyorsun. Poe gibi özgür ruhlu değil. Endgame de baya meh yani.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/03/2017 03:08 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2017, 03:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Raylen
grim dawn steamde indirime girmiş ben de onu mu denese diye düşünüyorum oynayan var mı

ya grim dawn a bende niyetleniyorum ama. şuna para verene kadar poe de stash felan alırım diyorum. Poe gibi eğlendirecekse bende alırım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Mar 2017, 22:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
diablo 2 hala en iyi

Sanat Güneşi
Üye
ID § 21 Mar 2017, 02:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aldım grim dawnı ona da necromancer class geliyormuş hahahah

its a joke not a dick, dont take it so hard.
Üye
ID § 22 Mar 2017, 22:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Mar 2017, 01:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2.5 is live

Demon hunter sevenler koşsunlar yeni shadow buildi harika olmuş
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Mar 2017, 12:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hmmmm
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2017, 23:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
i5 7200U - 940MX 4 GB ve 8 GB ddr 4 ram li laptopta 10 fps nin üstüne çıkmıyor. ayarları dibe de çeksem en yükseğe de alsam aynı fps de. böyle birşey yaşayan oldumu? Birde karakter seçim ekranında hero nun elindeki flail den sarkan parçalar düşüp boşlukta kayboluyor. 2.5 yaması mı bu hale getirdi acaba? varmı bi çözüm önerisi.

Barbarlık insanoğlunun doğal halidir, medeniyet doğal değil geçicidir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Mar 2017, 23:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hahah update diye sundukları şey bu mu
yazık ya

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Mar 2017, 00:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
vaako51
i5 7200U - 940MX 4 GB ve 8 GB ddr 4 ram li laptopta 10 fps nin üstüne çıkmıyor. ayarları dibe de çeksem en yükseğe de alsam aynı fps de. böyle birşey yaşayan oldumu? Birde karakter seçim ekranında hero nun elindeki flail den sarkan parçalar düşüp boşlukta kayboluyor. 2.5 yaması mı bu hale getirdi acaba? varmı bi çözüm önerisi.

oyunun geforce ekran kartını çalıştırdığına emin ol. yerleşik ekran kartı ile çalıştırıyor büyük ihtimalle. google da var çözümü eğer öyle bişey yapıyorsa
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum