[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Diablo 3
|-- |-- |+ Necromancer ?...
Yazar RSS Konu: Necromancer ? {2926}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Nov 2016, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Necromancer gelecek deyu haberler dolanıyor.

[www.pcgamer.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/11/2016 14:03 tarihinde Law tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Nov 2016, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amazon veya druid gelsin. gönül assasin ister ama dh var zate
Üye
ID § 02 Nov 2016, 14:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gelecekse komple overhaulla expansion veya direk diablo 4 gelsin , necro gelse nolcak beya oyunun raf ömrü 1 hafta ya var ya yok sistemi komik bi şekilde sürdürülebilir değil.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Nov 2016, 14:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BLIZZCON WEEK!

second exp açıklanır, necro artı druid falan gelir mis gibi.
Üye
ID § 02 Nov 2016, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
artı koymamışsınız

herhalde hots'daki gibi melee ağırlıklı olur.

keşke bu kadar zengin bir setting varken yeni bir şeyler uydursalardı.

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 02 Nov 2016, 15:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
var olan oyunun üstüne ne gelirse gelsin olacak olan belli. 2 hafta oyna 3 ay bırak sonra 2 hafta daha oyna yine bırak. benim temennim tamamen yeni sürdürülebilir bir oyun olması
Üye
ID § 02 Nov 2016, 15:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tekrara dayalı bir genre nasıl sürdürülebilir olabilir ki? tek yolu lig yapmaları işte, onda da varyasyonlar değişiyor ama deneyim yine aynı. baymak kaçınılmaz hnsde.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Nov 2016, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PvP koyarsin, Arena deathmatch tarzi seyler koyarsin baymaz. D2 hala oynaniyor.

Su an deseler ki botu filan temizledik hersey sifir, D2 oyuncu sayisi bircok oyunu 2'ye katlar. Oyle dinamikleri vardi o oyunun.

Trade'inden tut pvp'sine zevkliydi diablo buildleri itemlariyla. D3 day one'dan beri o havayi yakalayamadi ki - oyunun mantigi bozuk.

Save the best for last...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Nov 2016, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen ya bir pvp bir laddere bakar D3 bence. hele hele d2 remastered falan gelırse abowwwww

''Benim adım leş, leş kalleş ile kafiyeli..''
Üye
ID § 02 Nov 2016, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Blizzard GGG'i satın alsın ya da GGG grafik/fizik motoru ve art üzerine çalışan diablocuları kapsın ortaya enfes bir oyun çıksın.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/11/2016 16:56 tarihinde ad3m tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 02 Nov 2016, 17:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mobil cihazlarda oynanan transaction lı Diablo 2 HD gelir en fazla ya. hiç ümidim yok yani blizzden artık.

hamamböcekli kahve içtimde yine bana bişey olmadı!!!
steam id: yorm-a, battletag: turkleader#2534, psn id: yorm-a
Üye
medal 1k
ID § 02 Nov 2016, 17:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diablo 2'de yıl 2016 olmuş gelmesin zaten. Eskiden iyiydi tamam ama şimdi çekilmez.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/11/2016 17:11 tarihinde Roqq tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 02 Nov 2016, 17:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diablo 3 çıkarken en büyük vaadi onlarca build varyasyonu olmuştu açıkçası ilk başlarda kasarken beni de en çok cezbeden şey buydu , kendi kendime itemlere göre fln build ayarlıyordum ama işin içine yüksek level Grift kasma ya da en basitinden arkadaşlarla kıyaslama girince aslında bahsedilen onlarca buildin sadece her class başına bir iki taneden ibaret olduğu görüldü.

Bir sürü çöp legendary ve set var ayrıca , bikaç sezon önce buna yöneldiler biraz hafiften düzelttiler hatta o patch bende yine bir hafta kadar oynadım ama o haliyle bile yetersiz çünkü her zaman arzu edilen bir tane en iyi set oluyor ve diğer düşen setlerin yüzüne bile bakmıyorsun.

Sonra uzun süredir kendi forumlarında milletin ağladığı 3 support 1 dps end game olayı var ki diablo gibi hack and slash bir oyun içi bencede çok saçma gelişen bir meta game bu.Sonuçta oyunu uzun vadede oynatan şeylerden birisi end game.

Bilmiyorum o kadar tecrübeli insanlar bir dünya da örnek var elde bütçe fln var game design da böyle sıçmaları üzücü , senelerce uğraşıyorsun adamlar bir hafta oynuyor sonra yüzüne bakmıyorlar oyunun.Şu üstte yazdığım şeyleri düzeltmek çok zor olmamalı yani Blizzard gibi bir firma için.
Üye
medal 1k
ID § 02 Nov 2016, 17:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne yapsalar d3 dirilmez. poe'ye gelin siz.
TW
ID § 02 Nov 2016, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
umbra gelecek
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum