[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Diablo 3
|-- |-- |+ Season 6 - 29 Nisan...
Yazar RSS Konu: Season 6 - 29 Nisan {4651}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Mar 2016, 00:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kimler basliyor? Cuma aksami partili sekilde akalim saatli sekilde bulusup kac sezondur adam akilli oynayamiyorum bu sezon icin hevesliyim baya. Sacma sapan LON buildleri olmadan adam akilli setlerle kasabilicez en azindan.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Mar 2016, 00:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben oynadım 5'i, 3 karakter de yaptım. Bi durulma geldi 1 haftadır, sezon da geliyosa ara veriyim bari. Zaten kozmetik sezonu geliyor diyolardı, transmog itemlar, yeni kanatlar, petler vs..
Yörünge Disi
ID § 26 Mar 2016, 03:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen yine iyi dayanmışsın abi.

ben ilk gün hype ile başladım, 70 yaptım, 30-40 paragon yaptım full legendary bile dizemeden sarı itemlerle falan bayıp bıraktım.
nedense her season aynı döngüye girdim ya confused smiley

böyle 2-3 karakter kasacak kadar bağlasa keşke oyun yine, zaten oyun açlığı çekiyorum oynucak bişey yok, tüm gün 1231541 bölüm anime izliyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2016, 06:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
sen yine iyi dayanmışsın abi.

ben ilk gün hype ile başladım, 70 yaptım, 30-40 paragon yaptım full legendary bile dizemeden sarı itemlerle falan bayıp bıraktım.
nedense her season aynı döngüye girdim ya confused smiley

böyle 2-3 karakter kasacak kadar bağlasa keşke oyun yine, zaten oyun açlığı çekiyorum oynucak bişey yok, tüm gün 1231541 bölüm anime izliyorum.

Gel bu sezona beraber kasalim discorddan bjk muhabbeti yapa yapa kasariz
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Mar 2016, 14:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
29 nisan mı? daha 1 ay mı var sezon 6 ya? şimdiden mi program yapıyorsunuz =)

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Üye
ID § 28 Mar 2016, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Path of Exile bi iyi geldi, eski desync sorunları da yok oynatıyor baya.

Ben bu sezon diabloda şeyi sevmedim ya tak diye karakteri yaptık itemlar aktı, böyle optimal buildı yapana kadar bi ondan bi bundan derme çatma karakter yapıp yavaş yavaş torment tierlerini tırmanma keyfi yoktu. Mekanik anlamda PoE da tatmin edince hiç diablo aramaz oldum.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2016, 14:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
suan oyunsuzluktan bayılcam resmen, oynarım büyük ihtimal yeni sezonda da, haberleşiriz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2016, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
Path of Exile bi iyi geldi, eski desync sorunları da yok oynatıyor baya.

Ben bu sezon diabloda şeyi sevmedim ya tak diye karakteri yaptık itemlar aktı, böyle optimal buildı yapana kadar bi ondan bi bundan derme çatma karakter yapıp yavaş yavaş torment tierlerini tırmanma keyfi yoktu. Mekanik anlamda PoE da tatmin edince hiç diablo aramaz oldum.

O seti ancienti var augmenti var... 6 set yapinca bitmiyor ki oyun eskisi gibi. Cube itemleri var butun diger slotlar var. Var oglu var yani
Üye
ID § 28 Mar 2016, 22:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynı buildın gelişmesi ama hepsi. Bracerı alıyorsun sete bonus veriyor, küplüyorsun diğer bi set skillin güçleniyor. Alternatif builddır tırnakla bişileri kazımaktır bunlar yok.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Alan Yetkilisi

ID § 28 Mar 2016, 22:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 günde bitiyor lon buildi yapmayacaksan item giyinmek ya, baya saçma hale geldi oyun.

Bilemiyorum altan
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2016, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
Aynı buildın gelişmesi ama hepsi. Bracerı alıyorsun sete bonus veriyor, küplüyorsun diğer bi set skillin güçleniyor. Alternatif builddır tırnakla bişileri kazımaktır bunlar yok.

Alternatif build hic olmadi ki bizim icin. GR rekoru kirmaya ugrasicaksan build her class icin tek maalesef. Kimse azicik daha kotu olan buildle oynamiyor sonucta.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2016, 23:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim bütün set itemler paragon 200 civarı düştü şu an 680 falanım ve hiçbişi düşmedi lan grinning smiley Set itemlerin ancientleri bile düşmedi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2016 23:53 tarihinde samaella tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 29 Mar 2016, 10:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi ben "sadece dh yapıcam lan" diye başlayıp crusader, monk ve wd de kastım ama 600 küsur paragonda hala bazı ancientlar düşmeyince feci baydım. o ara overwatch beta geldi d3 öldü benim için şimdilik slkjsalkd

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Mar 2016, 07:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
600 paragonda gear bitmemesi cok normal degil mi? Hele hele o kadar dallanip budaklandiysan
Üye
medal 1k
ID § 30 Mar 2016, 08:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konu ile çok alakali değil ama 350 paragon bir Mage yaptım bu sezon, hala baya eksik item var, rift veya bounty hangisinden daha hızlı item temin edilir var mı böyle bir genelleme ?
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum