[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Diablo 3
|-- |-- |+ Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2...
Yazar RSS Konu: Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2 {27784}
Syf: ««/ 37 »»   [ A ]
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Feb 2016, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada leaderboard crusader/wizard > barb/wd > monk/dh diye gidiyor solo icin
Üye
ID § 04 Feb 2016, 22:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4 parça EQ var yanına WW aldım T7 yapıyorum diyen adam için harika tavsiyeler vermişsiniz arkadaşlar. Mmmm biraz daha top tier anlatın ne kadar da işine yarıyor uuuu

Sen Leapquake diye geçen buildle başla kolay yoldan Gr50leri 60ları bi gör, IK raekor falan toplarsın o arada bakarsın güncel buildlere.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Köylü
ID § 04 Feb 2016, 22:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi t6 t7 yapan adam 6 parca eq tamamlamistir zaten lel
Üye
ID § 05 Feb 2016, 00:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok düşmüyor bazen. Ben bu sezon wizard'la t10 yaparken daha 2 parça Delsere vardı lel. Sonra hepsi arka arkaya düştü gerçi. Şans işte.

hihi
Köylü
ID § 05 Feb 2016, 00:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi eq set ilk beles gelen set zaten. lut socks lvl8 karakter ile kadaladan aliniyor hemen. T10 yapmaya yeterli bu haliyle bile zaten. Belt bracer da kolay gayet. Bi yuzuklerle silahin ancient versiyonu zorlar biraz belki

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/02/2016 00:41 tarihinde Aluriel tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Feb 2016, 15:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
t9 yapıyorum şu anda önceki postumda yazdığım leapquake buildi ile hep aynı itemlar düşmeye başladı çizicem kafayı bi ik set tamamlayamadım...paso pig sticker düşüyo alıp blizzarda sokasım geldi artık o mızrağı..

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/02/2016 15:26 tarihinde Vulcan_Lionheart tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Feb 2016, 16:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hançer ama pig sticker mızrak değil :p

couldnt resist

r u a beaver? cuz dam
Köylü
ID § 05 Feb 2016, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Vulcan_Lionheart
t9 yapıyorum şu anda önceki postumda yazdığım leapquake buildi ile hep aynı itemlar düşmeye başladı çizicem kafayı bi ik set tamamlayamadım...paso pig sticker düşüyo alıp blizzarda sokasım geldi artık o mızrağı..

abi ilk set eq seti beles geliyor zaten 70 olunca. 2 parca 70 olunca 2 parca grift 20 yapinca 2 parca da zoltun kulleyi oldurunce veriyor.
Üye
ID § 05 Feb 2016, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlk karaktere veriyor beleş seti sadece. Gerçi Sezon başı olayı bilmeyen de çoktu.
Üye
medal 1k
ID § 08 Feb 2016, 09:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
Onun yerine 6 parça earth seti alıyorsun, lvl8 bi barbarla kadaladan lut socks rollayıp kübe atıyorsun ve 3 kere leapleyip her leapte %800 daha fazla vuran earthquake + bouldertossla CD sıfırlayıp 70 olduğun gibi T10a akıyorsun.

Bu sezonu oynayan diğer bütün barbarlar gibi.

[www.icy-veins.com]

Kemer ve bracer kadaladan, silah da crafttan gelecek. Yüzük şans işi biraz, ama geldiği gibi 50+ yaparsın rahat. Geriye işte itemları ancientlayıp biraz oynamayı öğrenip 70+ zorlamak kalıyor.

eksikleri tamamladım bunla gidiyorum şu anda kemer de tamam.. sadece yüzük kaldı bi tane (focus-restraint ikilisi kullanıcam sadece focus var) kemer olarak dread iron kullanıyorum,bracer strongarm var.

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Köylü
ID § 08 Feb 2016, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
skular lazim bracer strong arm yerine
Alan Yetkilisi

ID § 08 Feb 2016, 10:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Narius
İlk karaktere veriyor beleş seti sadece. Gerçi Sezon başı olayı bilmeyen de çoktu.

Düzeltelim ilk karaktere vermiyor aslında.

Gelen ingame maili saklayıp, istediğin karakterde açabilirsin.

Professional Procrastinator.
Üye
medal 1k
ID § 08 Feb 2016, 10:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aluriel
skular lazim bracer strong arm yerine

düşmedi anasını satayım bitürlü sad smiley

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2017, 11:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok mu akil verecek barbar ustadlar. Sezon 10 da yine barbar oynariz. Hangi set hangi skill buildleri.

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Syf: ««/ 37 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum