[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Diablo 3
|-- |-- |+ Hardcore...
Yazar RSS Konu: Hardcore {22064}
Syf: ««/ 19 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Jun 2012, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çaktırma ve daha dikkatli devam et :\

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Üye
medal 1k
ID § 03 Jun 2012, 22:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
30 oldum bende monk ile, normal bitti. nightmare e geçmeden biraz daha level ve gear kasmam lazım ama korkuyorum çok fsd

okay cunts
Üye
ID § 04 Jun 2012, 00:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hardcore player = mazoşist
Üye
medal 1k
ID § 04 Jun 2012, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
53 barbarım var, sağ salim 60'ı görür umarım tongue sticking out smiley. Hell'de örümcekli kısımdayım. Nightmare kolay geçmişti de Hell'de 1-2 kere 10%'un altına düştü hp, üç buçuk attım. Ama oynaması çok daha zevkli tongue sticking out smiley.

bit.ly/GHrMeu
Üye
medal 1k
ID § 04 Jun 2012, 12:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
helal reis

mean it

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/06/2012 12:57 tarihinde Loex tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2012, 00:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hell act 2'de Crumbling Vault diye süreli event var. Son 30 sn kala teleport atıp çıkmaya çalışayım, şimdi çöker ölürüm diye stres yaparken karşıma rare pack çıktı. Peşimi bırakmıyor, teleport yapamadım, son 5 sn kala nasıl stres oldum, kaderde göçük altında alıp ölmek varmış diye düşünüyorum.

Neyse süre bitince event failed dedi ama char'ı öldürmedi. Perişan oldum ama ölücek diye tongue sticking out smiley, çünkü achievement'ı da var, orada "reach before it kills you" yazıyor o yüzden.

bit.ly/GHrMeu
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2012, 06:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
kaisersoze
hardcore player = mazoşist

ahah

There goes the neighborhood..
Üye
ID § 06 Jun 2012, 08:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlk Hardcore karakterim olan Wizard'la Normal'i bitirdim, ama Nightmare'e geçmeye tırsıyorum, ne yalan söyleyeyim. Bir süre daha Normal'i farmlayacağım sanırım önce. grinning smiley

BattleTag: Monthius#1181
Nintendo 3DS FC: 5258-0039-7294
Üye
ID § 06 Jun 2012, 09:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
seigen
Hell act 2'de Crumbling Vault diye süreli event var. Son 30 sn kala teleport atıp çıkmaya çalışayım, şimdi çöker ölürüm diye stres yaparken karşıma rare pack çıktı. Peşimi bırakmıyor, teleport yapamadım, son 5 sn kala nasıl stres oldum, kaderde göçük altında alıp ölmek varmış diye düşünüyorum.

Neyse süre bitince event failed dedi ama char'ı öldürmedi. Perişan oldum ama ölücek diye tongue sticking out smiley, çünkü achievement'ı da var, orada "reach before it kills you" yazıyor o yüzden.

Ahahaha ben orayı hc olmayan karakterle yaparken bile stres olmuştum "of şimdi gereksiz yere ölücem repair parası kaybedicem" diye, hardcoreda düşünemiyorum stresi.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
TW
ID § 06 Jun 2012, 09:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla ben HCyi düşünemiyorum cidden yani Hell adamın kafa kol bacak topladığımız kısımda elite packlere ölmekten gına geldi HC olsa ölmemenin imkanı yok gibi.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
ID § 08 Jun 2012, 14:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz ufak ufak geliyoruz hala 10 lvl ama essahtan baya odum patlıyor bir şey olmasın diye, kaç gundur garajda yatıyor smiling smiley

mazlum Yunus olara bilir , zalim Yavuz olarak tanır
gerek yok başka söze Polis Özel Harekât derler bize
Köylü
ID § 15 Jun 2012, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
12 oldum ben, ara ara devam ederim büyük ihtimalle. barbarian oynuyorum yine
Üye
medal 1k
ID § 17 Jun 2012, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
of sevinc gozyaslari
10 hp varken esc ye bastim asdad. ölmedim cok mutluyum tongue sticking out smiley
Üye
ID § 17 Jun 2012, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
diablo 2 de hc dropları daha kaliteliydi bunda da öyle mi?

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
TW
ID § 18 Jun 2012, 00:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
miraul hayvanlar gibi oynuyor, geçen gün tag'den baktım oha dedim

97 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Syf: ««/ 19 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum