[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Oynayan kaldımı?...
Yazar RSS Konu: Oynayan kaldımı? {1411}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Nov 2013, 22:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geri dönesim var inanılmaz şekilde, nedir durumlar?

Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş
ki: 1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Üye
ID § 15 Nov 2013, 12:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Nov 2013, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
exp'le falan belki 6 ay sonra.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Nov 2013, 21:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
$20'a satmış steam bunu ya. bi chrismas sale'de gene düşse de alıp oynasam

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Alan Yetkilisi

ID § 25 Nov 2013, 21:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
huehue ya oyundaki classlar eğlenceli değil eğlenceli olsa karakter progression keyifli olsa çok net oynarım.

ama değil yani

endgame büyük clanlarlar ile deli gibi siege yapma şehir kurma ama bizim gibi küçük gruplar için content çok sınırlı etrafta gez adam genkle veya genklen şeklidne

oyun o yuzden çok dengesiz, bi gün toplaniosun, inanılmaz macera yaşiosun adam kesiosun lootluosun bilmemne mutlu mesut yatağa gidiosun gece

bi gün gelio oyuna giriosun 2 dk sonra ölüosun herşeyin gidio cebinde para yok zırh yok keyfin kaçio oyundan çıkıosun

kendine küçük amaçlar set edemiyorsun oyunda. free for all kapış

ama takipdeyiz bakalım ilerideki patchler neler getirir

/人◕ ‿‿ ◕人\

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/11/2013 21:22 tarihinde Mortis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Nov 2013, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
büyük bir alliance altında toplanmadan olmaz abi.

10 kişi bağımsız oynayalım oyunu değil darkfall

inanılmaz kısıtlanıyorsun

siege olayı en zevkli olay, ben çok istedim hep beraber yapalım bu sefer ama olmadı. ben anıra anıra oynadım siegelerde. sen 150 kişilik alliancedasın diye siegede beraber 10 arkadaşınla oynamayacaksın diye bir şey yok. yan yana durursun olur biter.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 25 Nov 2013, 21:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
market felan gelmiş, bi iç çekmedim değil hani.
Üye
ID § 25 Nov 2013, 23:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi şu oyunda o kadar çok yapıcak şey varken nasıl ''büyük bir alliance ya katılmadan olmaz'' diyebiliyosunuz onu anlamadım...

Ben en güçlü olayım bütün şehirleri alayım mantıgında oynarsan bağımsız 10 kişi tabiki zevk alamazsın... En basiti 5 e 5 ayrılırsın herakşam bi bölgede kendi kendine kapışırsın dış dünyayla hiç alakan olmaz (çalışan kesim için söylüyorum) deli gibide zevk alırsın moba mantığı. Beni sarmaz dersen 10 kişi gerilla mantığı büyük bi clana salça olursun uyuz edersin gene deli gibi zevk alırsın... Korsancılık olayını falan daha söylemedim çok adam vardı df de az kişiyle denizlerde millete kan kusturan. Aksine şu aptal oyunun sunduğu herşeyi yapabilme mantığı yüzünden başka hiçbir oyun oynayamıyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/11/2013 23:54 tarihinde Hypnotize tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 29 Nov 2013, 18:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
13.58 dolar a inmis steam de
Üye
ID § 03 Dec 2013, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben birkaç arkdaşla gene sıfırdan başladım, bi elemantalist açtım takılıyorum. Oyunda yenilik olarak 3. schoollar ve ah (market) gelmiş geri kalan aynı.Populasyon acayip düşük bizim oynadığımız döneme göre slotlarda kimse seni gelip ganklemiyo smiling smiley aksiyon clan şehirlerinin etrafında dönüyo fena deil. SUN clanı şehirlerin yarısını almış geri kalan herkes SUN la savaşıyo smiling smiley Gelmek isteyen olursa buyursun gelsin fakat eskisi gibi hergün pvp beklemeyin. 100k pp, r50 r60 gear yapmadan pvp pek tat vermiyor smiling smiley
Üye
ID § 17 Dec 2013, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sun...zerg...pain killers...çok kan aldım onlardan kamil çooksmiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Dec 2013, 21:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
$13.58 gene steamde 2 ocak'a kadar

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
medal 1k
ID § 17 Jul 2015, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
denalir
Hey hi .
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum