[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Guild Konusu - Annen vs. Lux Arcana...
Yazar RSS Konu: Guild Konusu - Annen vs. Lux Arcana {3228}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 30 May 2013, 23:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Annenize bunu yapmayın ve içinden çıkmayın,çok güzel bir oluşum olmuş..
Üye
medal 1k
ID § 01 Jun 2013, 11:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada clan'dan çıkmak 45 dk sürüyor. İnvite gelmesini beklememek lazım Annen'den çıkmak için

@braveheart
Üye
ID § 02 Jun 2013, 21:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
e tamam napılıyor şimdi çıkılıyormu nedir durum?
Üye
medal 1k
ID § 02 Jun 2013, 23:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cıkıldı luxarcanaya basvuru yapıldı kabul edilindi fekat olaylar patlak verdiginden beri kimsenin oyunda gözü yok yani askıda
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 02 Jun 2013, 23:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen realde pvp yapıyoruz şu an

darkfallu bi süreliğine kenara koyduk ^^

/人◕ ‿‿ ◕人\
kafama N düştü
ID § 02 Jun 2013, 23:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan allahin pis nerdleri siz hala oyun mu düsünüyorsunuz.
Yörünge Disi
ID § 02 Jun 2013, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+1

neler oluyor hala salak bir oyunun başındasınız.

hiç sanmazdım böyle yazacağımı ama artık dayanamadım.

In a world of locked rooms, the man with the key is king. And honey, you should see me in a crown.
Üye
medal 1k
ID § 02 Jun 2013, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mortis

süper..
TW
ID § 02 Jun 2013, 23:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 mesaj atılmış abartmayın hemen.
Üye
ID § 03 Jun 2013, 02:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mortis

realde pvp tabirini beğendim asdfas

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Üye
ID § 03 Jun 2013, 03:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
izmir de eylemede gidiyoruz.
lakin insan bünyesi 4 saat gaza dayanamadığı için

gece gelince oyunuda oynuyoruz smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/06/2013 03:30 tarihinde Janissaries tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Jun 2013, 20:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ah yazılarda üstüne gelmiş, oyunu bırakıyorum arkadaşlar izmirdeki olaylar, yaşadıklarımız bana bu kararı aldırdı, ts ve mumble muabbetleri çok keyifliydi.

ANNEN INC. bana göre oldukça başarılı bi oluşumdu, mortis olsun kaptan ( grim ) olsun keldon kunk hai, karght, anron, killer xen olsun imam olsun ismini hatırlayamadığım diğer savaş kardeşlerim hepiniz süperdiniz. Neden bilmiyorum ama azıcık suçlu hissediyorum size karşı.

gitmeden önce RTE ' ye yazdığım yazıyı paylaşıyım sizinle;

Sevgili Tayyipciğim,

Bugün arkadaşımla birlikte Alsancak'ta dün gecenin yorgunluğunu ( ? ) ve neredeyse ağzımızın içine giren biber gazlarının etkisini gidermek için kahve içiyorduk, yanımızdan yaşlı bir teyze geçti yaşlı köpeğiyle birlikte sonra efendim gençler vardı şarkılar söylüyorlardı, kapalı hanımlarımız vardı, her kesimden yurdumun insanı vardı gerçekten görmeni isterdim, aramızda olmanı isterdim ama sen yoktun Tayyipciğim.

Saat 4 gibiydi Tayyipciğim, limonlu cheesecake'imi yerken ve sütlü nescafemi yudumlarken yaşlı teyzeciğimin bağırışını duydum, minik yaşlı köpeği de acıyla havlamaya başladı. Şaşırmıştım çünkü ortada gerçekten hiçbirşey yoktu, 30 saniye geçmeden insanların koşuştuğunu gördüm Tayyipciğim, birde baktım o da ne? bir beyaz araç su sıkıyordu insanların üzerine ve suyu yiyen gözlerini kapatmaya çalışıyordu.

Aramızda değildin ama o su sıkan araçta senden birşeyler vardı sevgili Tayyipçiğim, burham burham sen kokuyordun, gerçekten bak inanmazsan oradaki yüzlerce hatta binlerce kişiye sorabilirsin, aynı cevabı vereceklerine eminim.

Neyse fazla uzatmayayım aramızda olmayıp kendini su ve çeşitli göz yaşartan baloncuklarla hatırlatmana azıcık kızdık biz. Belki sen ve arkadaşların bunu unutabilir ama şunu bilmende fayda var; İZMİR UNUTMAZ !!!

-Elan Thetall
Üye
medal 1k
ID § 08 Jun 2013, 10:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 hafta önce oyundan application yapmıştım almamışlar hala, mumble da konuşmak mı gerekiyor ingame'de alınmak için? Siteden başvuru onaylanmıştı

@braveheart
Üye
ID § 08 Jun 2013, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet snap ile recruit induction yapiyosun invite ediyolar.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 08 Jun 2013, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
snap`e forumdan mesaj at zaten senin basvuru basligina mesaj atmistir, mumble info verecek, haftasonu induction olacak, induction olmasa bile snap i gorursen soylersin mumble`da invite atar sıkıntı yok o konuda.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum