[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Dummies guide to Darkfall Unholy Wars...
Yazar RSS Konu: Dummies guide to Darkfall Unholy Wars {5146}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2013, 11:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben teşekkür ederim!

Alinti
Janissaries
şimdi bu gathering skilleri işe yaramaktamı, yani 50 den fazla vermek saçmamı olur yoksa hiçmi vermeyelim? mining konusunda mesela...

Şimdi söyleki bu gathering skillerine puan verirken gösteriyor ne işe yaradıkları. Success ratemi yoksa time şeklinde hızmı kazandırdıkları. Success rate arttıranlara verilebilir 50 puan kadar ancak time verenlere başlangıçta vermenin alemi yok cünkü toplamda %3'lük bir hız artışı sağlıyorlar ki bununda pek bir anlamı şu aşamada yok. Ha evet uzun vadede iyi ama..Başlangıçta gereksiz

Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş
ki: 1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 May 2013, 14:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
success rate diye bir şey kalmadı artık. 100% her türlü. gather süresini çok ciddi anlamda düşürüyor. 50 e kadar makum craft yapacak adama. 40 yılda bir toplayan adam 25'le de yetinebilir.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2013, 14:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gatheringlerde bazılarının hala success rate var, digging mesela. Bakalım bügünkü patchle neler gelicek..

edit : derken patch gelmedi sanırsam, 3 saat maintance diyince patch gelir content diyordum ama yalan etti AV gene..optimizasyonda bişiler düzelecekmiş sadece sanırım ki onada inanmiyorum

2 defa güncellendi. Son güncelleme 15/05/2013 14:22 tarihinde Netcafe tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2013, 23:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
digging'i nasıl kasıyoruz? Makro'ya bırakma şansımız yok mu yauw? Çok manuel elle sabit kasmamız gerekiyor, çok üşendirici malesef.

@braveheart
Üye
medal 1k
ID § 16 May 2013, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Digging PP vererek arttırılıyor onun dışında manuel kasması evet cidden sıkıcı, macro ile ile 10m git geri 10m git şekli birşeylere ayarlanarak kasılırmı evet kasılabilir diye düşününüyorum

Üye
ID § 18 May 2013, 03:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
madenler günde 1 defa mı refresh oluyor bunun hakkında bir bilgisi olan varmı?
Üye
medal 1k
ID § 18 May 2013, 09:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok ya 1 saat fln sürüyor sanirim respawn olmalari. cok uzun bi süre degil yani
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 May 2013, 23:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 saat respawn süresi

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 20 May 2013, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende 3 saat diye biliyorum...
Üye
medal 1k
ID § 20 May 2013, 20:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Guide Güncellendi..

20.05.2013 - Kolay ve Hızlı PP Kasma Yolları ve Gizli Feat ve ekstra pişiler hikayeleri eklenmiştir..

Öttüm byez

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/05/2013 20:59 tarihinde Netcafe tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 May 2013, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ezik mod online ben portal a girmeden 2k ya yakin pp kastim nubi forceeeeee smiling smiley
Yörünge Disi
ID § 21 May 2013, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala ilk olarak stat booster vermeye katılmıyorum ne karakter oynayacagınızdan emin degilseniz duz stat verin bi sure sonra booster verirsiniz. cunku booster verince diger boosterlarin fiyatları 2 katına cıkıyo. 3k pp yi cope atmıs oluyosunuz dex booster ı aldım ama aslında warrior oynamak istiyormusum derseniz.

Intergalaktik komplolara karsı 5+0+3 luk planlar yaptım
Üye
medal 1k
ID § 22 May 2013, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
screwy
hala ilk olarak stat booster vermeye katılmıyorum ne karakter oynayacagınızdan emin degilseniz duz stat verin bi sure sonra booster verirsiniz. cunku booster verince diger boosterlarin fiyatları 2 katına cıkıyo. 3k pp yi cope atmıs oluyosunuz dex booster ı aldım ama aslında warrior oynamak istiyormusum derseniz.

confused smiley

Alinti
Netcafe
...İlk olarak hangi classı oynamak istediğimize net şekilde karar vermeniz gerekmekte.
...Bu sebebten ötürü karakterinizi yaratıp ismini koymadan önce oyuna saçma bir karakter açıp 1 - 2k prowess kasıp role deneyip stat verip az çok oynayacağınız karakteri denemenizi tavsiye ederim
...Ve artık oynamak istediğiniz role'e karar verdiğinizi düşünerekten PP nasıl kasılırdanda önce hatta, karakter planlamamızı yapmamız gerekmekte, yani bu ne demek? İlk kazandığınız PP leri nereye vericez, nereye harcıyacağız?
... Aynı zamanda değişik stat boosterları aldıkça fiyatlarıda artıyor

Yani şair burda demişki kararınızı vermeden PPlerinizi doğru düzgün harcamaya başlamayın ilk önce mutlaka kararınızı verin ve ona göre haraket edin..

İnsanlar yazıyı tam okuduktan sonra yorum yapsada yorum yapmış olmak için yapmamış olsa mesela?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/05/2013 13:42 tarihinde Netcafe tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 22 May 2013, 17:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Earth Elemental için başka spawn var mı? Ben onları atlamışım Orc diyarlarını terk ederken sad smiley

bi de ne bunllar Beast ya da Freak mi?

@braveheart

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/05/2013 17:50 tarihinde yunusemre tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 22 May 2013, 18:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de diyorum ki oyunun isleyisi sırasında sıkılmadan progressi hissederek oynamak istiyorsanız ve kararlı degilseniz stat verin booster yerine. yazarın her yazılanı sanki kendine kufrediliyormus gibi anlamasına gerek yok.

Ben 9k prowess kastım ama hala ne oynamak istedigimi bilmiyorum ve sadece heralde skirmisher oynarım ya dedigim icin de booster verdim ilk bastan itibaren ama 9k prowess a gelip 100 saat oynadıgımda bile ne oynamak istedigimden emin degildim. Ve o dex e verdigim boosterlar yuzunden skirmisher oynuyorum ama hep bi tatsızlık var boosterları keske hemen vermeseydim diye. Ayrıca insan neden kastıgı 2k prowess i cope atsın karakteri silsin. bunun yerine diyorum ki ac babacım 60 dex ver atıyorum skirmisher dan mutlu musun tamamdır ver artık boosterları cunku booster duz stat arasında okadar fark yok. Baktın mutlu degilsin. Tamam sorun degil diger karakterin statına ver. Niye cunku booster vermekle bi farkı nerdeyse yok. matematigini yaparız arada 10 15 stat fark cıkar o da zaten memnun olmadıgın icin klass degistiricekken kaybedecegin 3k pp ye degecektir.

Ulan ne yazsak millet yanlıs anlıyo.

Intergalaktik komplolara karsı 5+0+3 luk planlar yaptım

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/05/2013 18:46 tarihinde screwy tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum