[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Başlamayı düşünmekteyim ama?...
Yazar RSS Konu: Başlamayı düşünmekteyim ama? {4062}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2013, 16:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O kadar çok konu varki hani sormak istediklerimi sorarken aklıma yenileri ekleniyor oku oku bitiremedim dedim tmm bende bi konu açayım bu böyle olmayacak grinning smiley

İlk olarak oyunun CD-key uzuca alabileceğim yer varmı? Boşuna bayılmayım lönk diye..

Oyuncu sayısı ne durumda, baya baya bir düşmüştü şimdi toparladımı ve toparlamasının yanı sıra kalıcı bir kitle olurmu nedir durum?

Prowless diye bir kasma mantığı gelmiş, nasıl karakteri kasması zormu? kolaymı? Hani girdik başladık söyle adam akıllı pvp yapmak istesek durumumuz ne olacak? İşte 5 günde karakter full tmm go go yoksa 1 aya anca pvp yapacak düzeye gelirsin şeklindemidir durum?

SWGden sonra hiç bir oyundan tat almaz modda iken kısaca oyuna başlıyımmı napıyım? :/

Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş
ki: 1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 May 2013, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben burda yazılanlardan gaza gelip aldım, sonra ilk girişimde guard zone dışında 25 kere kestiler.. O günden beri girmiyorum.. Adamla aynı görevimiz var belli, dışarda yaratık kesiyoruz, canım yarıya indiği an bana dalıyor herifler smiling smiley. UO'da da böyleydi de kardeşim el insaf hareket edemedim 2 3 gün, sonra kaldı öyle smiling smiley. Tek kişilik değil oyun onu anladım.
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2013, 17:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hocam oyun asiri kotu pvp felanda yalan, zaten bu oyuna baslayacak adam soru sormaz koru korune oynar yoksa hicbir beklentini karsilamaz smiling smiley
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 May 2013, 17:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi senin geçen gün 500pp'n yok muydu, hangi bilgi birikiminle bu kadar keskin yorum yaptın anlamadım.
Üye
ID § 05 May 2013, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kısa bir süre deneme sansimiz olsaydi hoş olurdu .
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2013, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ohooo 2500 pp oldu smiling smiley ben begenerek oynuyorum ama bir beklentim yok ve beklentileri olan bir insanin baslamasi yanlis olur inancindayim
Yörünge Disi
ID § 05 May 2013, 18:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence başla yoklukta gideri var oyunun
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2013, 18:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
la bir sorumada cevap alaydım gam yemiyicektim neyse sonuç olarak başlıyoruz sanırım, nerden alıyım oyunu uzuca alabilecek yer varmı yoksa orjinalden basıyormuyuz parayı?

ref kod varmı sdfdsjgfjsgdfjfsf

Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş
ki: 1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Yörünge Disi
ID § 05 May 2013, 18:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sebebin olmayaydım keşke
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2013, 19:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunu ucuza alabilecegin bir yer yok ya steamdan ya sitesinden alcan sitesinden alirsan anerikaya kayitli bir kartla alman lazim yada paypalin amerikan adresi olmasi lazim yoksa 40 euro verirsin steamdan almak mantikli.
Bilgisayarin iyi degilse zaten hic bulasma ben low da 30-40 fps ile oynuyorum sehire girince 20 ye dusuyor
Suan oyundaki kalabalik bir sandboxa gore iyi ama birkac aya ne olur bilinmez,
Karakter kasmak cok zor degil ama 2. Gun de pvp yapabilmen zor bi kac hafta kasman gerekebilir
Oyunda suan tek basina gezen adam cok az solo takilman zor millet 3-5 kisilik gang ekipleriyle geziyor slot basiyor, gemi savaslarida yogunmus ki ben daha hic gemiye binmedim

Ins istedigin cevaplar olmustur
Üye
ID § 05 May 2013, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ATI Radeon HD 6510 1gb paylasimli ekran karti
intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz, 3192 MHz
8gb ram
Yakin donanima sahip bir arkadasim ne kadar fps sorunu yasiyor yazabilir mi ?
Üye
ID § 05 May 2013, 20:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
resmi site torrent ile indirmemi onermisti . dl bitti . versiyon farkli hatasi verdi. ust versiyonu 0 dan baslayip dl ediyor simdi . Siteden dl yapacaksaniz ilk metodu secin zaman kaybetmemek icin bence...
Yörünge Disi
ID § 05 May 2013, 20:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
forgiver
bence başla yoklukta gideri var oyunun
bu en iyi tanım.
beklentin olmuycak girip takılıcaksın ozaman super ya da uber hardcore oynuycan ki onu gelip soracagını sanmam zaten.

Intergalaktik komplolara karsı 5+0+3 luk planlar yaptım
Yörünge Disi
ID § 05 May 2013, 20:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hay yaptığım yorumu
oynamıyorum bile oyunu
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 May 2013, 20:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zaten yorumu destekleyen adam da oyunda SADECE balık tuttu
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum