[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Safezone Spawnlarında Trollük...
Yazar RSS Konu: Safezone Spawnlarında Trollük {682}
  [ A ]
Üye
ID § 04 May 2013, 00:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu çiftliklerin olduğu spawnlarda bir kişi kapıda bekliyor, diğer eleman ise içerde feat tamamlıyor. Kapıyı blokladığı içinde kimse içeri giremiyor rahat rahat kasıyor featini.

Sandbrook'un kuzeyinde bir troll spawnı çiftlik var. Feati tamamlamak için kasıyorum, 2 elemanda yukarda bahsettiğim bloklamayı yapıyor, haliyle giremiyorum güzel spawn noktasına. Gittim kapının önünde duran elemanın arkasından götüm götüm kapıyı ben bloklamaya başladım. Yaklaşık 1 buçuk saat bekledim. En son silahları patladı öldüler, gittim lootladım. Şimdi bana çok ayıp mesajlar geliyor o_O

Netherin
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 May 2013, 00:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun hakkında en ufak fikrim yok ama ultima maceraları geldi aklıma nostalji oldum tşk

işte bunlar hep sex
Üye
medal 1k
ID § 04 May 2013, 03:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eheheh ii miş sonu güzel olmuş

steamid: Mos Qi
uplay: mosqui_pati
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum