[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Oynayan Var mı?...
Yazar RSS Konu: Oynayan Var mı? {7408}
Syf: ««/ 20 »»   [ A ]
Üye
ID § 09 Mar 2013, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba arkadaşlar,

Account alıp betadan oynamayı düşünüyorum ama online oyunlarda yalnızlık çekilecek çile değil.

Genel olarak oyuncu var mı? Özel olarak Türk oyuncu var mı?
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2013, 12:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sanırım önceden hesabı olanlar girebiliyor beta ya.
türk oyuncu var tabikide patiden, bekliyoruz olumlu haberleri smiling smiley
Üye
ID § 09 Mar 2013, 15:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yabancı MMORPG forumlarını tırmaladım biraz.

Genel olarak bir ağlaşma, kötüleme durumları var. Söz verilen tarihte oyunun (12.12.12) çıkmaması, halen bir çok eksiği olması en çok şikayet edilen noktalar gördüğüm kadarıyla.

Firma ya insanları tiksindirmiş ya da fena bir kötüleme kampanyasına uğruyorlar.
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2013, 15:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Firma bugüne kadar hiçbir verdiği sözü zamanında yerine getiremedi.O yüzden insanlarda bir güvensizlik var haklı olarak.
Yörünge Disi
ID § 09 Mar 2013, 18:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tarihi boyunca hiçbir sözü tutmamış bir şirket olarak, 2012 sonunda yeni bir oyun ile yeni bir sayfa açıyoruz deyip, 2 defa launch tarihini erteledikten sonra (launch gününde) insanları 3 aydır paralı betada oynatıyorlar. ayıp cidden.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Yörünge Disi
ID § 26 Mar 2013, 13:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun "release" tarihinden 4 ay sonra hala betadaydı.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2013, 20:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
16 Nisan release diyor. NDA kalkmış bugün.

16 Nisan'da release olacağına inananlar?
Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2013, 21:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
16 nisan 2014 dür o tarih spinning smiley sticking its tongue out
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2013, 21:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Darkfall Unholy Wars Launches on April 16th

Aventurine SA announced that Darkfall Unholy Wars is launching on
April 16th. You can read the Announcement Here

Darkfall Unholy Wars PreOrder Promotion Ends-April 12th

Darkfall Unholy Wars pre-order promotion will end on April 12th. This is your last chance to take advantage of the Preorder offer: Returning Darkfall players will get the game at the price of the subscription (14.95) while new players get 25% off (29.95). This offer includes 30 days of game time after official launch, last chance for beta access*, and the ability to reserve a character name**. We’ve also added a 30 day non-recurring access to Darkfall Unholy Wars which allows players without a credit card to preorder through PayPal. You can Pre-Order here

Evet yıl yazmamışlar bence de 2014 tür smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2013, 22:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O değil de tam çakal bunlar. Release ediyoruz dedikleri oyuna pre-order açıp, %60'ı bitmiş oyunu 5 ay test ettirdiler.

Para aldı üstüne de test ettirdi çok temiz iş.
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2013, 09:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun elimde olmasa dokunmazdim da sub fee vericem alti ustu, 1 ay deniycem 16 sindan sonra. betadan sonra wipe geliyor muymus bilgisi olan var mi?

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2013, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yine herkes her şeyi kullanıyo ne anladım ben bundan.

ilkinden hiç bir farkı yok bana göre

Gameplay
Yörünge Disi
ID § 08 Apr 2013, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun öküz gibi değişmiş benim gördüğüm kadarıyla. ilk olarak çok yavaşlamış. iyi anlamda çok yavaşlamış. etrafta kıçında motor varmış gibi dönen targetlar yok. ikincisi herşeyi kullanıyor olmasına rağmen belli ki etkili değil. primalist healer class'mış. görüldüğü üzere melee ve archery'de patates ötesi fakat survival'da baya ağırlığı var gibi. ayrıca adam dünyanın en kötü oyuncusu iyi ki primalist oynuyor. UI beklediğimden çok daha iyi olmuş. kombat biraz daha oturaklı bir hale gelmiş. havada milyon tane spell, 1238912 tane efek yok. güzel gibi duruyor.

daha oturaklı, daha team based kombat olacak gibi role geldiğinden beri. eskisi gibi herkesin elinde bir staff ufaktaki adamlara büyü spamlamadan ileri gidebilir belki artık massive tarafı oyunun.

denemeye değer ya. yalnız wipe gelecek mi hiçbir yerde bulamıyorum...

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Apr 2013, 23:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu oyun f2p olsa da oynasak yea

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Yörünge Disi
ID § 09 Apr 2013, 00:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

8. dk baya etkilendim, bu sefer görselliği yakalamışlar. massive destekleyecek seviyede ama göze çamur bulamıyor.

pvp BAYA iyi olmuş gibi duruyor. hit box'lar çok daha yerinde gibi. bodyblock, charge, leap herşey çok iyi görünüyor. herif bir gemiden diğerine atladı hareket ederken, how cool is that!

mountların hp'si ciddi anlamda azaltılmış. yay'ı çok daha hızlı çekiyor ama oturtmak zorlaşmış gibi. armorları, race skinlerini falan son derece beğendim orc dışında.

pve'yi merak ediyorum. ama beklentilerimin şu haliyle 10 katı falan daha iyi. baya heyecanlandım 16 si olsa da oynasam diye.

şöyle gankleyip loot sürüklemeyi özledim ya. kraken de çok güzel olmuş bu arada gereksiz olsa da. gemilerin suyla birleşince idrar salgılamaları da çok anlamlı olmuş.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/04/2013 00:17 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 20 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum