[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ Account alımı / hesap açımı...
Yazar RSS Konu: Account alımı / hesap açımı {1097}
  [ A ]
Üye
ID § 11 Dec 2012, 22:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu oyundan account almayı beceremedim açıkçası sitenin mallığımıdır benim mi mallığımdır bilemedim. bi el atın bu da caps nereye bascağımı bulamadım:

Alan Yetkilisi
medal 1k

ID § 11 Dec 2012, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sağda menude buy your game var denedinmi? Şu anda release e hazırlandıkları için satış açık olmayabilir.

Reality Sux
UO:I - Ssly/Darkwish
Üye
ID § 12 Dec 2012, 10:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
denedim buy the game i product olarak gözükmüyor tabi bu sitenin mallığından da olabilir heryer tamamlanmamış kod dolu :d bekleyelim bakalım açacaklar mı
Üye
medal 1k
ID § 30 Jan 2013, 19:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yuh aralıktan beri satış kapalıymış. Ben de sorun var heralde düzeltirler diye bekliyorum dünden beri.
Eski oyun kapalımıki şuanda? Anlamadım yani ne trial alabiliyorum ne oyunu satın alabiliyorum:/

Sadece UnholyWars için satış yapılıyor, beta access + relase sonrası 1 aylık dt falan veriyor, betadalar sanırım şuanda.

Benim anladığım eski oyunu kapadılar herkes betada takılıyor şuanda MI?
Alan Yetkilisi
medal 1k

ID § 31 Jan 2013, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet eski oyun DF 1 serverları kapalı. Şu anda DF2'nin betası devam ediyor, eski oyunu satın alamazsın.

Reality Sux
UO:I - Ssly/Darkwish
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum