[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Darkfall Online
|-- |-- |+ oyun açılmıyor - yardım lütfen...
Yazar RSS Konu: oyun açılmıyor - yardım lütfen {3549}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 07 Apr 2010, 22:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaşlar oyunu denemek için trial alıp oyunu indirdim. sorunsuzca yüklendi ve update oldu. server seçip "play" e tıkladıktan sonra bir süre bilgisayar işlem yapıyor. oyun pencere modunda açılıyormuş gibi oluyor ve bir süre öylece kaldıktan sonra kapanıyor.

birkaç kere uninstall edip tekrar kurdum ama hep aynı şey oldu. bunun bir çözümü var mı?
Alan Yetkilisi
medal 1k

ID § 08 Apr 2010, 12:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Windowsun bölgesel dil ayarlarından nonunicode programların dilini ingilizce çevirirseniz çok büyük ihtimal sorununuz düzelicektir.

Reality Sux
UO:I - Ssly/Darkwish
Üye
ID § 08 Apr 2010, 14:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yardımınız için teşekkürler fakat yine açılmadı oyun. aynı problem devam ediyor. ehh burdan oyunun bariz fail olduğunu çıkartabilirim ben smiling smiley çünkü ne bir hata kodu var oyunda ne de uyarı. bu da ilerde yaşanacak teknik sıkıntılarda şirketin hiç uğraşmayacağı anlamına gelir. az daha satın alıyordum oyunu iyi yırttım.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 08 Apr 2010, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
directx sorunu gibi geldi bana bi update etmeyi denesene

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
ID § 08 Apr 2010, 19:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pc de bölgesel ayarların hepsini ingilizce(A.B.D) yap bendede öyleydi en başta düzeldi yapınca başka bişeyde olabilir tabi bilemem
Üye
ID § 09 Apr 2010, 14:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herseyi yaptim. turkce klavyeyi kaldirmadan oyun acilmiyor bende. herkeste boyle mi (soru isareti koyamadim smiling smiley) duzeltmenin bir yolu yokmu (nerde bu soru isareti)
yardimlariniza tesekkurler
Alan Yetkilisi
medal 1k

ID § 10 Apr 2010, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Darkfall un kendi forumlarından yardım istemeyi deneyin birde, benim bildiğim kadarıyla sorununun regional settingsden non unicdeo program dilinin ingilizceye çevirilmesi ile düzelmesi gerekiyor.

Reality Sux
UO:I - Ssly/Darkwish
Üye
ID § 10 Apr 2010, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tmm oyunu açtımda türkçe klavyeyi kaldırınca açıldı nedense. oyuna girmeden önce türkçe ne varsa kaldırıp sonra gireceğim anlaşılan.
Üye
ID § 06 May 2013, 09:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaslar Bende Steam uzerinden Aldim Fakat Oyuna Giriyorum 15 dakika bekletiyor beni play slot diyor sorun nedir bilen varsa yardim lutfen tesekkurler
Üye
ID § 06 May 2013, 10:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
''windows region and language'den english yap
Bilgisayar bölge ve dilini ingilizce (us) e çevir düzelir.''
demisler
Denedin mi ?
Üye
ID § 06 May 2013, 11:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Denendi oldu bilgi icin tesekkurlerthumbs up
Üye
medal 1k
ID § 06 May 2013, 11:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
OYUN LAUNCHER'DAN SONRA SİYAH EKRAN ÇIKIP CRASH Mİ YİYOR?

ÇÖZÜM İÇİN;

Alinti
Alfheim
windows region and language'den english yap

tişikkirler sipirmin.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/05/2013 11:46 tarihinde gleoddyn tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 06 May 2013, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar Darkfall Unholy Wars bende kasıyor low ayarlar fakat hala kasıyor alt tab yapıyorum oyun görüntüsü kayıp gidiyor anlayamadım olayı bilgisayarımın özellikleri i7 cpu4 2.80 ghz 8mb ram 4 ekran kartı
Yörünge Disi
ID § 07 May 2013, 04:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ram 4 ekran karti?

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 May 2013, 04:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
8 mb ram yetmemis olabilir, 4 ekran kartini nasil calistiriyosun?

no woman, no megri.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum