[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Bilim & Teknik
|-- |-- |+ Rus Hipsterlar Black Mirror'daki ai bottan yaptırmış...
Yazar RSS Konu: Rus Hipsterlar Black Mirror'daki ai bottan yaptırmış {519}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Oct 2016, 12:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hani Black Mirror'da ölen eşinin androidini yaptıran bir kadın vardı ya, sanırım o Rusya'da gerçek olmuş. Android olarak değil tabi de, chat bot olarak.

Yazı hipster övücü girişiyle aşırı baydı, ne yalan söyleyeyim devamını da getiremedim ortalarında atlayarak okumaya başladım ama yazıyı yazanda bir yerlerde Black Mirror lafını etmiş. Daha önce böyle bir uygulamaya denk gelmemiştim. Fikir olarak çok gri bölge gibi geldi şimdilik.

[www.theverge.com]

Alinti

“It’s definitely the future — I’m always for the future,” she said. “But is it really what’s beneficial for us? Is it letting go, by forcing you to actually feel everything? Or is it just having a dead person in your attic? Where is the line? Where are we? It screws with your brain.”

Parodi hesap

2 defa güncellendi. Son güncelleme 09/10/2016 12:42 tarihinde Aket-Atum tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Oct 2016, 15:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya yok biri ai firması kurmuş, onun reklamını yapmak için ölen arkadaşının tepkilerini veren chat bot yapmış işte. AIla tabii ki alakası yok, babası falan gerçekçi tepki vermiyor diye yazmış zaten.

Büyük ihtimalle buranın editörünün arkadaşıdır, reklam için para vermiştir falan.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum