[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Bilim & Teknik
|-- |-- |+ havaalanında güvenlik kontrolceğizi...
Yazar RSS Konu: havaalanında güvenlik kontrolceğizi {2347}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 22 Sep 2016, 00:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
siz hic discovery channel izlemiyor musunuz? survivor'la mi geciyor hayat?

disarda sormayin boyle seyler
Yörünge Disi
ID § 22 Sep 2016, 01:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
EU Turkiye'ye "severler lan ne kadar terorist varsa taramadan etmeden gonderiyosun anasini satayim" diye ayar verince mecburen alip koydular o aletleri. Cogunlukla patlayici bakiyolar.

Alet bir suru kimyasalin izini cok az dozlara magruz kalinmis olunca bile cat diye bulabiliyo. Haliyle patlayicidan uyusturucuya kadar bir suru test yapiyolar bi kac saniyede.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Oct 2016, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sardalya
siz hic discovery channel izlemiyor musunuz? survivor'la mi geciyor hayat?

disarda sormayin boyle seyler
ruhsar izleyen adamım abi bana öyle kültürlü muamelesi yapmayın.

Elli lira gönderin--
www.cnr0.org/abimbiliravarmibe
--
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Oct 2016, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yav
istanbulda da yapıyolar ya onu
piyangodan rastgele oluyo yalnız tiple felan alaksı yok

Hala rastgelelerin tipten, dinden, ülkeden alakasız olduğunu sananlar mı var aramızda dsfsdsf

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/10/2016 14:25 tarihinde Bright tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 04 Oct 2016, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O dedigin ayri. Guvenlik insiyatif alarak kontrol edebilir.
Benim dedigim, kapidan gecerken farkli bir ses otuyor, bu ses 10-15 seferde bir veya ardisik olmayan bir duzende denk gelerek caliyor ve bazi ozel uygulamalara oyle maruz kalabiliyorsunuz.

diyafram8.com
Üye
ID § 25 Jul 2017, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gugıl'da aratsam bulamazdım bu kontrol nembennesini. ben de prag'tan brüksel'e uçacağım sıra aranmıştım böyle. normalde çoğu zaman xray'den geçerken öterim, ama hava alanlarında her şeyi boşalttığım için orada ötmüş olmayı garip bulmuştum. demek gerçekten bi şeye göre ötüyorlar.
gerçi benim saç sakal baya karışık, burda bile bi baskı oluyo kestir militan gibi gözüküyosun falan diyenler var eheh
ellerimi uzattım bileğim yukarı bakar bekliyorum numune aldı ve bana ben gelene kadar böyle bekle dediği için ne geri döndüm ne kıpırdamıştım. beklerken yanındaki öteki güvenlik görevlisi tamam indirebilirsin dedi ama sanki böyle ses tonu alaylı gibiydi eheh
bence daha çok random işliyor ama bu kontrol işleri, türkiye'ye dönüşte başklarını da taradıklarını gördüm sanki "eli yüzü düzgün" avrupalılardan

sayfa sonu mesajcısı
Üye
medal 1k
ID § 25 Jul 2017, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yahu bizde de var abartmayin esenboğa cip lounge gelin ben yaptirtiyim size ahah.

bomba partikullerine bakiyolar o makineyle.belli bir kotalari var onu doldurmak icin random yolculara yapiliyor.extrem bi durum olmadigi surece
Üye
ID § 29 Aug 2017, 16:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
türk vatandaşlarına yapılan bir şey.Son 2 senedir başıma gelir avrupada.
önümdeki amerikalı sorgusuz sualsiz güvenlikten laptopuyla geçerken, pasaportu gören polis basmıştır testi.
+
o *rastgele* kontrol hiçbir zaman rastgele değildir. Sarışın+mavi göz+uzun boy üçlemesine sahip bir batılı hiçbir zaman rastgele seçilmez.
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2017, 23:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haklilik payi yok degil. Ben de havaalani guvenligi olsam hali vakti yerinde kendi halinde ab vatandasini sececegime kavruk ortadoguluyu secerim.

1.618
Genel Yönetici
ID § 30 Aug 2017, 23:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok, baya dumduz salladi arkadas yine zira pasaportu/bileti okuttuktan sonra girdigin sirada tekrar pasaport/bilet okutmuyosun. Xray'in ucu daki gorevlinin senin kim oldugunu, hangi valizin sana ait oldugunu bilme ihtimali pek yok.

Bugune kadar kac kere kontrol edildiysem hepsinde hanimin cantama son dakka tiktigi parfum sivi vesaire yuzunden girdim ben. Bu cihaz kontrollerini de hep o arada yaptilar.

Tipe bakip on yargili olabiliyorlar evet ama pasaportu gorunce kontrol ediyorlar kismi baya baya person of interest fantezisi sdf
Üye
ID § 31 Aug 2017, 00:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rasgele ya da değil niye tartışıyonuz abi şunu ne farkeder

verbum sat sapienti est
Genel Yönetici
ID § 31 Aug 2017, 01:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
E herhangi biri herhangi biseyi neden konusup tartisiyosa bu da ayni sebepten.

Gereksiz de olsa tartissin millet, birakin bu cehape zihniyetini sdf
Üye
ID § 31 Aug 2017, 01:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gereksiz demedim ama bi sonuca da gitmesi lazım
yani eğer rasgele seçiliyorsa napıcan rasgele seçilmiyorsa traş olup mu gideceksin nedir yani
üstüne bombacı ya da uyusturucu kaçakçısı da değiliz hani

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 31 Aug 2017, 01:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uzun sürebiliyomuş bazen. amerika girişinde bir arkadaşa yarım saat valizinin içeriğindeki herşeye sürttürmüşler...

30 Ocak 2015 21:27
Üye
medal 1k
ID § 31 Aug 2017, 01:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
türk vatandaşıyla ne alakası var yahu pasaport görmüyo bi şey görmüyo benden de örnek hollanda'dan çıkarken benden sonraki halis mulis sarışın dutch 60 yaşında teyzeye yaptılar beni atlayıp .
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum