[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Bilim & Teknik
|-- |-- |+ Mühendisim işi bilirim diyene hodri meydan, Bridge Builder :)...
Yazar RSS Konu: Mühendisim işi bilirim diyene hodri meydan, Bridge Builder :) {578}
  [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Mar 2006, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.ozgurusluel.com]
120kusur Kblık minnacık bir program, kurduktan sonra direk oyuna baslıyorsunuz. Amaç sizlere verilen kısıtlı bütce ile trenin karşıdan karşıya geçmesini sağlamak. Sadece verilen beyaz noktaları destek noktası kullanabilirsiniz ve kullandığınız supportların yani kısaca demirler diyelim uzunluğu fiyatı etkilemiyor yani 1 karelik demirde 100 lira 4 karelik olanda smiling smiley
Demosu 15 lvl, ortalama 2 gününüzü alması lazım smiling smiley

Ve evet bitirdim hepsini smiling smiley
TW
ID § 28 Mar 2006, 14:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ve tabi en güzel kısmı en ucuza kim becerebilcek köprüyü smiling smiley
Unutmadan belirteyim. Köprünüzü hazırladınız ve deneme sürüşü yapıcaksınız Sağ üstte TEST yazısına tıklayın ve çıkan sayfada ise sol altta Analyze Stress tusuna basarsanız köprünüze bünen yukleri live olarak görebilirsiniz. Ve sonra RunTrain tusuna bastıgınızda treniniz deneme sürüşüne geçer smiling smiley
Aklınızda olsun her lvlı gectiginizde otomatik save edip sonraki LvLa gecirir sizi ama belli zamanda save istiyor iseniz bunu manuel yapmanız lazım ve toplam 10-15 save slotunuz var yani ondan sonra alfabetik sıra ile siliyor eski saveler.
TW
ID § 28 Mar 2006, 14:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buyrun bunlarda benim ilk 6 LVL maliyetlerim smiling smiley
LVL
1. 200$
2. 900$
3. 3200$
4. 3500$
5. 4300$
6. 8000$ ( bunu daha ucuz yapmıştım sonra dur ben bunu daha iyi yaparım diye oynarken bozdum ve anca full bütçeye tekrar yapabildim smiling smiley )

Bu arada umarım daha önce foruma konmamıştır aynı program.
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2006, 14:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi demosunu bitirmistim ben bunun .

oyunun devamiyla ilgili bir endisemin olmamasina yol acacak herhangi bir xcvasdq var mi ?
TW
ID § 28 Mar 2006, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xcvasdq nedir?

Bu arada editer ve baskalarının hazırladıgı yeni bölümleri var.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2006, 15:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[forum.paticik.com]

5. bölümü 700'e inşa edenler çıkmıştı. Ama ne inşa. grinning smiley

ps: Evet kıskancım. tongue sticking out smiley
Yörünge Disi
ID § 29 Mar 2006, 04:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hangisidir bakmadım ama 1 i ve 2 si var 1 çok basit 2 ise bir noktadan sonra dehşet zorlaşıyor aysonunu getirmeye çalışan memur gibi hesap yapıyorsun malzeme çeşitli fiyatlar değişik

bir noktadan sonra mühendislikle alakası kalmıyor ruh hastasi bir hayal gücüne sahip olmanız gerekiyor
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Mar 2006, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mühendis dfln değilim ama eğlenceli bişiye benziyo
şimdi cekerimde cok kompleks fln bişiyse patlarım
yinede cekiymmi?
Üye
medal 1k
ID § 30 Mar 2006, 18:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben level 13'te miydim neydim, baya baya oldu oynayalı. (en fazla lvl 7 var diye atlamayın.. level 7'yi bitirince 8, 8'i bitirince 9 çikiyor.)
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum