[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Bilim & Teknik
|-- |-- |+ Albert Einstein makale ??...
Yazar RSS Konu: Albert Einstein makale ?? {499}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Oct 2005, 02:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bana Albert Einstein'in yazdığı makaleler lazım arkadaşlar. aradım fazla bişi bulamadım varsa bilen link felan verebilirse çok makbule geçer...[signature][hline]Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.
Yörünge Disi
ID § 06 Oct 2005, 02:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Google.com in English'te scholar araştırmasını denemişsindir herhalde.
denemediysen[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Oct 2005, 02:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok aşmış bi ingilizcem olsaydı denerdim[signature][hline]Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.
Yörünge Disi
ID § 06 Oct 2005, 02:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O zaman senin işin zor, Türkçe olarak aramak uğraştırabilir. Bence doğrudan kütüphanelerden ara.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Üye
ID § 06 Oct 2005, 05:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hehehe o dönemden aklıma gelen hmm...Lozan Barış Antlaşmasının Türkçesini arasana internetten bakalım varmı..
Üye
ID § 06 Oct 2005, 19:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lozan barış antlaşması (:[signature][hline]Yıldızlarla süslenmiş kalın siyah göğü üzerimize aldık. İki küçük parıltıya baktık ısınmak için. Etrafımıza kalın surlar bulduk. Sonra duygu denilen o garip şeyde kaybolduk...
Üye
ID § 07 Oct 2005, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ekşisözlük eheh hiç aklıma gelmedi, ben devlet kurumlarına baktım ama orada eski türkçesi vardı smiling smiley
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum