[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Bilim & Teknik
|-- |-- |+ Migrenin sebebi bulundu!!...
Yazar RSS Konu: Migrenin sebebi bulundu!! {1070}
  [ A ]
Üye
ID § 11 Sep 2005, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.zekirdek.com]
Hımm çaresini de bulurlar inşallah[signature][hline]-Pessimist Style-
Ben Ne Savaşlar Verdim Kendimle Bir Rabbim Şahit Sor Ne Zaman Vurdum Kendimi En Son Katilim Oldum Her Gece NEDENSE
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zaten sebepleri biliniyodu; ışık, çikolata, şarap gibi... ama umarım uyutmayan, psikolojiyi sarsmayan, uyuşturmayan ilaçlar üretirler... ben iki ay tedavi gördüm, bu iki ay boyunca günümün çoğunu uyuyarak geçirdim... sonuç işe yaradı ama hafıza sorunları yaşamaya başladım. bu yüzden ilaç kullanımı çok önemli. dikkat edin![signature][hline]ne senden vaz geçmek sayılır ama bu...
ne de bir yangını bölüşmek seninle.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Sep 2005, 21:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
konu bilim bolumune daha uygun, genelde bu tur seyleri orada tartısıyoruz, ayrıca bulunması cok iyi bir gelişme[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
Üye
ID § 11 Sep 2005, 21:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sorry bilmiyorum.bilim bölümü dikkatimi çekmedi.taşınsın pls[signature][hline]-Pessimist Style-
Ben Ne Savaşlar Verdim Kendimle Bir Rabbim Şahit Sor Ne Zaman Vurdum Kendimi En Son Katilim Oldum Her Gece NEDENSE
Üye
ID § 11 Sep 2005, 23:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya bişey sorcam benim migrenim tuttuğunda kolum uyuşuyo,var mı başka böyle olan[signature][hline]Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!...
Üye
ID § 11 Sep 2005, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PUGH! nasıl yalan haberler ama.. Her sen migrenin sebebi çaresi, kanserin sebepleri ve kanseri yüzde yüz tedavi eden ilaçlar, AIDS aşıları falan bulunur.. Ama genelde ya şişirme haberlerdir ya da bayat.. Bu bayat bir haber misal..[signature][hline]MONO(b)LOG
TW
ID § 12 Sep 2005, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Migren tutunca kusuyorum ben . Bi de gözlerimin kenarına perde iniyor göremiyorum ileri bakınca yan tarafları . Bi tabanca gibi bir şey çıkarıyorlardı kafaya dayayıp patlatınca bi sinyal gönderip ağrıyı dindiriyordu ama bi gelişme yok sanırsam .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Üye
ID § 12 Sep 2005, 17:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla benim halamın oğlu da kusuyordu migreni gelince.Biyoenerji ile tedavi oldu. aradan 12 yıl geçti ve bugüne dek hiç migren ağrısı olmamış[signature][hline]-Pessimist Style-
TW
ID § 12 Sep 2005, 17:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben gelemem öyle bioenerjiye falan . Okuldan kaytarıp uyuyorum tutunca . 3 gün sürdüğü oluyor . Gözlerime siyah bant takıyorum bi de özel bi buz torbam var onu koyuyorum mışıl mışıl . Ama kaka bir şey migren hep .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Üye
ID § 12 Sep 2005, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
inşallah bulunmuştur. çok kötü bişi şu migren sad smiley[signature][hline]Yaşamak için amaç yoktur => Amaç zaten yaşamaktır!
Üye
ID § 13 Sep 2005, 00:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

KereM, 11 Eylül 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
Ya bişey sorcam benim migrenim tuttuğunda kolum uyuşuyo,var mı başka böyle olan

migrenin birçok etkisi ve buna göre de türü var o türlerden biridir seninki de.[signature][hline]Every Living Creature Dies Alone
-Ben kendim-
Üye
ID § 13 Sep 2005, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynı şekilde benim de gözlerime perde inerek başlıyo gözümle odaklandığım yeri göremiyorum.Tek çare uyumak oluyo tedavi olmam lazım...[signature][hline]Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!...
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum