[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Oyun Fotoromanları
|-- |-- |+ Sheriff Of Nottingham Denemesi...
Yazar RSS Konu: Sheriff Of Nottingham Denemesi {1724}
  [ A ]
Üye
ID § 04 Aug 2016, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun Kuralları

Örnek Oyun Forum

Örnek Video

Ek Kurallar :
1- Oyuncu Sayısı 4 olacaktır.
2- Haftasonu serbest zaman olmak üzere turlar 24 saat sürecektir.
3- Kesin aksiyonlar bold yazılacaktır.

4- Fazlar;
a) Market Fazı: Bu fazda alacağınız kart yeri sol-sağ-orta olmak üzere belirtilecek aynı zamanda yere koyduğunuz kartlarınızı da belirtmelisiniz. Al ve koy komutlarını kullanalım.

Ör: Al: Soldan ekmek, sağdan peynir ve ortadan 2 kart çekiyorum.
Koy: 2 adet Crossbow sola konulacak, (üst)elma, mead (alt) sağa konulacak

b) Çuval Fazı: Şerife vereceğiniz ve deklare edeceğiniz malzemeleri bana özel mesajla atınız.
Ör: Çuval: 2 ad. peynir, 1 ad. Crossbow.
Söylenen : 3 ad. peynir ve çuvalın açılmaması karşılığı birer $5 ve $1 sikke.

c) Pazarlık Fazı: Konuya deklare edilen ürünleri yazarım. Ve şerif ile 24 saatlik pazarlığa başlarsınız. Şerif kararlarını açıklar.
Ör: Ali ve Veliyi geçiriyorum, mahmutu kontrol ediyorum.

d) Tur Sonu: Çuvallar tarafımdan açıklanır (yasal olmayanlar gizli kalır) cezalar konuşulur. yakalanan kartların sol mu sağa mı atılacağını şerif belirtir. Tur 2. oyuncunun şerif olmasıyla devam eder.

5) Royal Goods oyuna dahil değildir.
6) Güncelleme yasaktır.

Kartları adet ve excel ile simule etmekteyim. Tur aralarında Sol ve Sağda bulunan kartları (üst)ekmek, peynir, peynir (alt) şeklinde, elinizdeki mevcut kartları da özel mesajla belirteceğim.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 04/08/2016 23:59 tarihinde yeahh1986 tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum