[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Oyun Fotoromanları
|-- |-- |+ Aşk olacak! Ol! (interaktif hikaye)...
Yazar RSS Konu: Aşk olacak! Ol! (interaktif hikaye) {6936}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2013, 10:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir başka ÇOK HEYECANLI babacum projesiyle buradayım, öyle ki gecenin köründe uyku tutmadı uyandım notlar aldım konuyla ilgili hatta sabahtan beri ÖM kutumu boşaltıyorum (hep büyük çıktı mınıskim) ama sonunda 85 mesajlık yer açabildim, peki niye? deli skti o ayrı ama daha geçerli bir neden;

FORUMCA İNTERAKTİF HİKAYE OYNAYACAĞIZ!

hikayenin geçeceği yeri ve ana karakteri kurdum ama henüz ayrıntılandırmam gereken bir kaç şey daha var onları da oturtup ilk kısmın alternatif gidişatlarını da yazdıktan sonra canlıya alacağım

peki nasıl olcek bu işler?

şöyle olcek, ben hikayeyi kısım kısım koyacağım, 1, 2, 3, vs artık ne kadar olursa alternatif gidiş yollarını da koyacağım sizden istediğim bana istediğiniz alternatifi ÖM yoluyla iletmek, en çok oy alan alternatrif üzerinden hikayeyi götüreceğim hem konu içinde kalabalık da yapmaz,

yada oylamayı burada konu içinde yaparız oylama bitince de LethE yada adminlerden rica ederiz oy verilen mesajları gizlerler

böyle.. LAN ÇOK HEYECANLIYIM KESİN ELİMİZDE PATLAYCAK BU DA!

öğlen hikayenin ilk kısmını postlamış olurum elimde biraz iş var tongue sticking out smiley

HAYDİ HAYIRLI TRAŞLAR!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Jan 2013, 10:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vuhu
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2013, 10:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merakla bekliyorum smiling smiley
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2013, 10:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sonra ofis çalışanlarına çok yükleniyosunuz oluyo. Çalış la azıcık!

ÇOK HELECANLIYIM BU ARADA BEN DE BABACUM!

Dinleyin ulan develer.
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2013, 11:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sabırsızlıkla bekliyorum
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2013, 13:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hava çok soğuktu, üstüne bir de esen kuvvetli rüzgar soğuğun iyice içime işlemesine neden oluyordu. soğuk işledikçe içinde bulunduğu durumu daha çok sorguluyordu;

Alinti

"Neden kabul ettim ki, neden bu akşam? Sıcak evimde oturmak varken, söylediğine göre acil bir durum da yoktu ama. Neyse yolun yarısından fazlasını geldikten sonra dönmek olmazdı hem geleceğimi söyledim bile. İşte bahsettiği mekan, umarım içerisi benim dayanamadığım yerlerden değildir, umarım onun basit şakalarından biri değildir."

Kapıyı aceleyle araladı, içeriden gelen sıcak hava yüzüne çarpınca bir oh çekti içinden, rahatlamıştı. Mekanın sıradan bir kafe olmadığı belliydi, lüks bir tasarımı vardı ama kalabalık değildi. Loş bir aydınlatma vardı ama dışarısı daha karanlık olduğundan gözleri ortama çabuk alıştı. Şöylece bir göz gezdirdi, masaların birinde orta yaş üstü üç adamın gayet hoş bir sohbet yürüttüğünü görüyordu, kıyafetlerinden işten çıkıp gelen insanlar oldukları belliydi. Bu üç adamın haricinde barda tek başına oturan bir kadın vardı, üstünde etekleri dizlerinin az üstüne kadar gelen gül kurusu bir döpiyes, boynunda turkuaz bir şal vardı. Oldukça bakımlı bir kadındı ve tek başına içeceğini yudumluyordu, güzel yüzünde en ufak bir ifade olmadan önündeki kapalı deftere bakıyordu. Çok hoş bir kadındı, iç gıcıklayan türden. Müşteriler haricinde işiyle uğraşan barmen haricinde başka kimsenin olmadığı aşikardı. Belli ki arkadaşı henüz mekana gelmemişti. Arkadaşı mekanda onlardan başka birilerinin de olacağını söylemişti acaba bahsettiği kişiler mekana çoktan gelmiş olabilir miydi?

1- Barmenle konuş, arkadaşının gelip gelmediğini sor.
2- Kadınla konuş, arkadaşınla gelmesi muhtemel kişilerden olmasa bile güzel bir sohbet dönebilir.
3- Diğer üç müşterinin masaına git onlarla konuş, belli olmaz muhabbet sarabilir.
4- Dur amk bi elimizi yüzümüzü yıkayalım! (lavaboya git)
5- Bir masaya geç, arkadaşını bekle.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/01/2013 13:59 tarihinde BabacumMostors tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 23 Jan 2013, 14:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fotosuz olmaz

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2013, 14:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Offtopic:
Her gönderdiğin mesajın altına yazacağın beleş anket yaratma sitelerinden bir link koyman daha etkili olur bence. Anketin sonucunu, sadece senin göreceğin şekilde ayarlarsın. Bir sürü dert ortadan kalkar.

Hangi siteler iyidir bilmiyorum, hiç ihtiyacım olmadı, az önce şöyle bir baktım sadece. Easypolls diye bir site var. İşini görür bence.

31.08.2014

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/01/2013 14:12 tarihinde Deathblade tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2013, 14:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kadın;

adamlar;

oy sayısına göre devam devamını ya hemen koyarım yada bekleriz belirli bir deadline yok yani

deneme en nihayetinde

GÜNCELLEME;

poll geldi beyler

[www.easypolls.net]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/01/2013 14:29 tarihinde BabacumMostors tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 23 Jan 2013, 14:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gerçek hayatta olsa direk 5 =( Ama madem oyun oynuyoruz 2 ulan!

Ayrıca söyle seni buranın areamasterzı yapsınlar mesajları falan düzenlersin.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2013, 14:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o şıkların hepsi aksiyonlu beyler

beni hiç mi tanımadınız :/
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2013, 23:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üç kişinin olduğu masaya tekrar baktı, sonra döndü barda tek başına oturan kadına baktı.

"En azından şansımız deneyelim, en kötü terslenirim geçer bir masada gelmelerini beklerim." diye düşündü ve kadının hemen yanınaki bar taburesine oturdu. Kadın adeta onu farketmemiş gibiydi, içkisini yudumluyor ve önündeki kapalı deftere bakmaya devam ediyordu. Barmene siparişini verdi.

"Ne kadar da dalmışsınız, dünyada değilsiniz sanki." diye söze girdi ama içinden kendine sövmeye başlamıştı "Oldu olacak 'Cennetten düşerken canınız yandı mı?' diye sorsaydın ayı!"

Kadın uykudan uyanmış gibi bir anda kendine geldi, kahramanımızı tepeden tırnağa süzdü, o kadar etkiliydi ki kahramanımızın omurgasından aşağıya bir ürperti indi. Hoşuna da gitti yavşağın, gelmiş akşamın bir vakti tam da klişe polisiyelerdeki gibi ortamı bulmuş, karıyı da bulmuş götü başı oynamağa başlar az sonra. Hemen lafı toparlaması gerektiğinin farkına vardı;

"Birini mi bekliyorsunuz? Sizin gibi güzel bir bayan, böyle yalnız olmayı haketmiyor." bu sefer daha da kızdı kendine yine içinden saydırmaya başlamıştı "Ne diyorum lan ben? yatırıp skseydim bari..."

"Evet." diye cevap verdi kadın beklenmedik bir şekilde, "Birini beklediğim doğru ama kim olduğunu henüz bilmiyorum." defterin üstünü eliyle kapatırken kahramanımıza doğru döndü, şimdi karşılıklı oturuyorlardı. bacajklarının pozisyonunu değiştirirken döpiyesinin eteği biraz daha sıyrıldı.

Bu görüntü karşısında kan kahramanımızın başına hücum etti, öteki başına. Kulaklarının kızardığını hissediyordu şimdi, içindeki ergen "Allaaah akşama seks var!" diye yeri göğü inletiyordu. gözlerini kadının güzel bacaklarından ayırıp yüzüne baktı. Kadının gözlerinin içi alev alevdi ve az önceki dalgın halinden geriye hiç bir şey kalmamıştı, defter de gitmişti.

1- "Sizi daha yakından tanımak isterim."
2- "Az önce burada bir defter vardı, belliki dalgınlığınızın sebebi oydu."
3- "Ne kadar ilginç, ben de bir arkadaşımı bekliyordum adı Cengiz. Kendisini tanıyor yada bekliyor olabilir misiniz?"
4- "Bi dk, ben bi lavabo.. bi dk.. dur geliyorum.. ge-geliyorum.."

[www.easypolls.net]

not: illa görsel olmalı mı ya 2 saat görsel aradım amk

2 defa güncellendi. Son güncelleme 23/01/2013 23:30 tarihinde BabacumMostors tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 23 Jan 2013, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
SEKS

no woman, no megri.
Üye
ooo erotik mi hikaye

ehircik
Üye
bidakka geliyorum

ehircik
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum