[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Age of Conan Hyborian Adventures
|-- |-- |+ Gözlerimde yaş......
Yazar RSS Konu: Gözlerimde yaş... {12859}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2014, 23:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kalbimde sızı...

Yetti artık her akşam soundtrackleri dinlerken yüreğimin sızlaması arkadaş.. Şu oyunu nasıl batırdılar bitti gitti ya bildiğin...

Kaç zamandır ayda bir girer bakarım forumları kolaçan ederim hala bir ümit bi hype olur birşeyler olumlu yazı fln.. Hala buglar , ilgisiz kalmış oyun hala millet ağlıyor..

Arkadaşla ne oynayalım diye konuşuyoruz, dedim böyle AoC vardı efsane bayaa oynamıştım zamanında animasyonlar & atmosfer şahane, kafalar kollar havada uçuşuyor ; dedi ''o ne abi boşver knight online'' oynayalım... O an öldüm işte arkadaş...

Bi şans vardı abi şu ömrümde denk gelecek , buydu bilader tam hayalimdeki oyun herşey güzel, Helen Bokslenin de yaşadığı zamana denk gelmiş, artık ütopik mmo bu olacaktı , abuk subuk oyunların peşinden koşmıcaktık, bitcekti çilem..

Hep içimde vardı bigün dönecem ümidi işte bugün o gitti arkadaş.. soundtrack dinleyip screenshot bakacam en fazla o..

Bugün anladım arkadaş bu oyun patlamış...Bedduam seninle Funcom , belin doğrulmasın bi daha...
Üye
ID § 27 Jan 2014, 01:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzel oyundu gerçekten.
Efsane soundtrack. - The Sands of the Forgetfulness thumbs up

Bir oluşum olursa gelebilirim smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/01/2014 02:27 tarihinde Zealotone tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jan 2014, 01:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2008'de yeni bilgisayar aldırtmıştı valla.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2014, 23:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olur da aranızdan 4-5 kişi sabredip oyun sonuna ulaşır ve devam etmeyi düşünürseniz smiling smiley tekrar sub olup üstünüzü başınızı dizmenize yardımcı olabilirim winking smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jan 2014, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala daha aylik ucreti var mi bunun

ههههههه
Üye
ID § 27 Jan 2014, 23:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun beleş olmuş herhalde.bende ilk çıktığında pc im yetemediği için almamıştım tongue sticking out smiley içimde kalmıştı gireyim oynayayım 2-3 gün bari
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2014, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ücretsiz oynayabiliyorsunuz tabi. ama bazı zindanlar, raidler açık değil. fakat sadece pvp istiyorsanız sıkıntı yok.
Üye
ID § 27 Jan 2014, 23:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bakayım sararsa veririm 1 ay.
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2014, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dayanamadım ben de kurdum dün akşam...

Kheshatta da biraz takılayım dedim ,paslanmışım arkadaş 5 seneden sonra..

Her gelen kesti geçti, zamanında millet kaçardı beni görünce şimdi ne hallere düştük vay be...

3 char açık bende hepsi FURYde.. Sharkahn(barb) , Hakeashar(hox) ve Aggronor(conq).

Şimdi üst baş dizmek için nereye gidilir ? Free de takılıp bakınmak mümkün mü yoksa kesin premium mu basacaz.. euro da fırladı 40tl olmuş aylık oyun, kira gibi resmen tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2014, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
üstünde başında ne var ki acaba? world bosslar çıkarmışilar onlarda değiştirmedilerse t2 zırhına kadar pve zırhı alabiliyorsun.
Üye
medal 1k
ID § 29 Jan 2014, 01:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
t1 farmlıyoduk, bi de black ring 3-4 boss kesiyoduk o zamanlar.. Oralardan ne geçtiyse elime onlar var..

Aslında bisürü mekan çıkmış şimdi, üstbaş dizmekten ziyade oraları görmek istiyorum açıkcası..

Ama sağlam bi çekirdek grup gerekir, 5-6 kişi..
Üye
ID § 29 Jan 2014, 09:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi dolu mmorpg denedim ama aklım hala aoc de .bugüne kadar oynamaktan zevk aldığım iki char bearshaman,demon du.hele bearshamanla 4/5 mobun arasından nerdeyse full canla çıkma duygusu müthiş keyif verirdi.dönmek isterdim ama artık onca zaman monitör karşısında oturacak ne zamanım var ne de sabrım...ama isterdim.

ok raydan çıktı artık.
Üye
medal 1k
ID § 29 Jan 2014, 19:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim karakterlerim pvp serverı Fury de. dediğim gibi siz çekirdek kadro oluştursanız. bir de premium olsanız. 1 taş çatlasa 2 ayda üstünüzü dizerdik. son zindanlardan düşen epik zırhlar, silahlar raid zırhlarını aratmıyor. neredeyse full t4( oyun sonu raidi) dark templarım var. aranızdan 1 offguard (tercihen conqurer) 1 de healer (tercihen pom, ama farketmez) olsa biter durum. gerisi dps.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 29 Jan 2014, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ruslar var mı hala
Üye
medal 1k
ID § 29 Jan 2014, 20:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olmaz mı smiling smiley hile falan diyeceksen ben minigamelerde öyle bariz birşey görmedim. şikayet edenlere baktığımda çoğu yeni oyuncu. oyun mekaniklerine alışamadıklarını düşünüyorum.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum