[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Age of Conan Hyborian Adventures
|-- |-- |+ Age of Conan - 2014...
Yazar RSS Konu: Age of Conan - 2014 {1559}
  [ A ]
Yörünge Disi
ID § 19 Jan 2014, 02:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eyyy gidi günler heeyyyy...

ne umut ne hevesler ile age of conan almıştık zamanında.

o grafikler, o kombat mekanikleri nasıl içimizi kıpır kıpır etmişti.

ilk çıktığında classları falan çok ilgimi çekmişti. bear shaman oynadığım en eğlenceli healerlardan biriydi. melee olup da kombattan kopmadan heal edebilen nadir classlardan biriydi. yaprak effectleri, ayı effectleri falan çok güzeldi grubu sarıp sarmalayan. dungeonlarda heallemek ve tanklamaktan çok zevk almıştım ilk zamanlarında. baya da zordu fightlar komplike olmasa da.

ne kadar community konseptinde oynama fırsatım olmadıysa da (amerikadaydım o zamanlar, düzenli oynayamıyordum) eğlenceli bir deneyim olarak yer etmiş aklımda.

hatırlıyorum o zamanlar dark templarların falan bütün mekanikler bozuktu. female karakterler buglıydı. bear shaman op ötesi saçma sapan healler, yan yana 3 adam doğrardı. herhalde 2014 yılında bunları düzeltmişlerdir artık hehe.

canım sıkılana kadar 2-3 gün bakmayı planlıyorum. conqueror oynamak istemiştim çok fakat neden oynamadığımı hatırlamıyorum. sanırım mekanikleri bozuktu onlarında bir sürü revampden geçmiş olması gerek. oyunda genel olarak melee çok zevkliydi, komboyu build edip oturtmaya çalışması falan. mob keserken bile zevk alırdım. bear shamana ile saçma sapan pullar yapardım, hepsini yanyana dizince gaza gelirdim hehe.

instance instance olması dışında zonelar ve ambiyanslarda çok güzeldi diye hatırlıyorum. villalar aklımda kalmış, deli gibi resetler resetler girerdim level kasmak için. ne pvp dönerdi be oralarda.

neyse lafı uzatmaya gerek yok, eskiyi yad edecem 3-5 gün. gelmek istiyen varsa yeni karakter ile beraber yeni karakterler kasabiliriz fakat aşırı casual oynamayı planlıyorum ve büyük ihtimal çok hızlı sıkılırım/bırakırım. 20 gb download ettim diye ağlayacaklar gelmesin bir zahmet.

level kasmak çok kolaylaşmış diyorlar 1-80 birkaç gün sürmüyormuş (okuduğum kadarıyla) fakat end-game'de baya ağır bir grin söz konusuymuş. endgame kasma gibi bir düşüncem yok zaten benimde. level 80 bile görmem büyük ihtimal.

hype mype değil bu arada hype'ınızı biriktirin, nisan mayıs gibi wildstar oynarız themepark şemsiyesi altında.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2014, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
smiling smiley benim haricimde buraya mesaj atan kalmadı sanıyordum. raid, mini game harici yapacak birşey bulamadığımdan, oyunun geleceği olmadığını, fc'nin lego dünyasına bütçe ayırıp tsw harici elindeki diğer 2 oyunu terkettiğini görünce, AoC oynamayı bıraktım. grind evet oyun sonunda var. fakat iyi bir grubun var ise, 1 ay da üstünü dizersin. günde 1 er saat ile hadi bu süre 2 aya çıksın. sadece seni yönlendiren kişinin ne yaptığını biliyor, elinden tutup zindanlara götürüyor olması lazım. hala yerine koyacak oyun bulamadım. ama daha fazla aoc ye vakit ayırmak da istemiyorum. hevesim kaçtı bir kere.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2014 20:34 tarihinde KingV tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Aug 2014, 11:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla bende özlemiyor değilim. oyunu 6 sene boyunca oynadım. pvplvl10 bs ve pvplvl7 barbarım vardı (full t4) Sonra sunucuları amerikaya taşıdılar. Latency yüzünden öncesinde kolayca yenebildigim oyuncuları, zar zor yenebiliyordum yada yeniliyordum. bende bu yüzden Aoc serüvenime son verip hesabımı Amerika'dan bir elemana sattım. Ama Aoc tarihinede gelmiş geçmiş en iyi bs olarak ismimi kazıdım diye düşünüyorum. Fsen smiling smiley

bir gün avrupa'da sunucusu fln acılırsa tekrar oynarım kesinlikle..ama amerikada oldugu sürece ben yokum.
Üye
medal 1k
ID § 22 Aug 2014, 19:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi beleş server var sanırım. hatırlarsın FC khitai harici versiyonunu satmıştı.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum