[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Age of Conan Hyborian Adventures
|-- |-- |+ kaldı mı oynayan?...
Yazar RSS Konu: kaldı mı oynayan? {5878}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 24 Jun 2012, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 gün sonra bırakacan söliyim

.
Üye
ID § 24 Jun 2012, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugları temizledilerse ve oynayan sayısı pvp için yeterliyse bırakmam gibime geliyo bakalım girmeden bişey diyemem smiling smiley
Üye
ID § 25 Jun 2012, 00:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeniden bir oyun çözmek ne kadar sıkıcıymış grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jul 2012, 13:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben lag yüzünden bıraktım sadece biliyomusunuz
Üye
medal 1k
ID § 19 Jul 2012, 11:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de sırf ve forumlardan okuduğum bazı can sıkıcı olaylar yüzünden dönmüyorum.

bu arada 1000. mesajım hayırlı olsun smiling smiley
Üye
ID § 23 Jan 2013, 20:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir hafta önce US serverlerinde başladık, eşimle beraber oynuyoruz. Sizleri paticik'ten bulunca EU'da Crom serverinde tekrardan başladık.(GM US<>UE transfer olmadığı söleyince mecbur kaldık daha dogrusu)

WoW, Rift, Gw2'den sonra AoC yepyeni bir oyun oldu bizim için sevdik de, lv80 olduktan sonra p2p'ye geçmeyi düşünüyoruz, Crom'da oynayan arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler, eğer ihtiyaç varsa beraber oynarken kullanabileceğiniz TS3 serveri sağlayabilirim.

Server Crom - Thurolf(guard)
Üye
ID § 25 Jan 2013, 15:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sreen olarak Fury'de hala oynamaktayım. 19, 59 ve 80'de mini bulmak kolay, dışarıda end-level'lar daha çok yeni gelen SDS bölgelerine hücum etmiş durumda (PVP'nin dibine vuruyorlar bu arada eskilerin Kesh'i gibi). Geçen hafta açtığım char'la gördüğüm kadarıyla Tortage'da da ciddi bir kalabalık var, çıkıp Conall's grup questlerini yaparken de birkaç dk. içinde 5 kişi daha bulmayı başarmıştım, oyuncu sayısı fena değildi.

GW2 ve SWTOR için gidip 1-2 ay hevesini aldıktan sonra dönen de epey bir tanıdığım var oyunda. Ben ikisini de oynamadım ama AoC nüfusu açısından konuşmam gerekirse dönen oyuncu sayısını yadsınamaz buluyorum.

Global chat'de en çok göze çarpan raidler T1 ve T4. Başlamak veya yeniden başlamak isteyen varsa bedava oyuncular için bütün sınıfları ve 80 öncesi dungeon'ları açtılar. Para limiti de 10g oldu. Yani 80'e kadar tek kuruş ödemeden, istediğiniz gibi gezip deneyebilirsiniz oyunu. (AA puanları ve Khitai için hala expansion'ı satın almış olmanız gerekiyor tabi)

Biz 2008'in sonlarına doğru üç arkadaş başlamıştık, diğer ikisi bıraktı. :D Benim de iş yüzünden 1-2 aya çıkan sürelerle ara vermem gerekebiliyordu ama hep döndüm, bırakamıyorum bir türlü. Son ayrılışımdan sonra döndüğümde bir baktım bütün guild (Turks, Ergenekon, Abyssus... artık o zamanki adı ne idüyse) Crom'a geçmiş. O zamandan beri o guild senin bu guild benim girip çıkıyorum bir yerlere.

Duyduğum kadarıyla Crom nüfus açısından çook daha yoğunmuş ama bence Fury de yeterli durumda. O açıdan sunucu seçerken oyuncu sayısından ziyade ruleset bazında düşünmenizi tavsiye ederim (Rage'den uzak durun yeter).

Fury'de ulaşmak isteyen Sreen'e tell atabilir veya Kara Korum'da Brittle Blade için "iki çay kap getir abinle içelim" tarzı questlere koştururken bulabilir.
Yörünge Disi
ID § 25 Jan 2013, 15:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun için toplamda bu kadar yazı yazılmadı.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum