[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Age of Conan Hyborian Adventures
|-- |-- |+ Orjinal DVD aldım ancak açılmıyor...
Yazar RSS Konu: Orjinal DVD aldım ancak açılmıyor {1636}
  [ A ]
Üye
ID § 28 Nov 2009, 22:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba arkadaşlar bugün AoC orjinal cd aldım cdyi ilk olarak taktım yükleniyordu bende içerdeydim 45dk sonra geldim 2. cdyi takın yazıyordu taktım hatalar çıktı hepsine tamam dedim kapansın diye ancak tamama bastıkça kurulum ilerliyordu sonra 15gb yüklenmiş sildim yüklenenleri falan sonra tekrar cdyi taktığımda setup.exe çalıştırınca hiçbir şey açılmıyor lütfen yardım edin. sad smiley
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Dec 2009, 10:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abicim noktalama işaretlerine biraz dikkat etsen anlarız belki derdini ama. ben aoc'u 1.5 sene önce falan oynamıştım, hatırladığım kadarıyla o hata birçok kişide meydana gelmişti. tamam'a basa basa ilerledim diye hatırlıyorum ben yükleme aşamasında.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 09/10/2017 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Dec 2009, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Birkaç gün önce çözdüm sorunumu,gerek kalmadı teşekkürler.
Yörünge Disi
ID § 03 Dec 2009, 22:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lam benim kuzende bi samsung vardı.. hiç orijinal dvd okumuyordu..

cmr almıştık yamulmuyorsam.. orijinal. çalışmayınca bir de gidip korsanını almıştık..

yoktu o zaman torrent falan.

eski zamanlar işte

gerçi o zamanlar cd'leri şimdiki gibi materyallere basmazlardı. doğrudan cama basarlardı. yere düşünce kırılırdı giderdi öle..

o zaman en büyük cd üreticisi, bütün cd markaları paşabahçe idi.. sonradan teknolojinin gerisinde kaldırlar da şimdi esamaleri okunmuyor..

o cam cd'lerden ben de bi müzeyyen senar cd'si var. o ses ne güzel gelir biliyor musun sen.. hafif cızırtılı böle..
Üye
ID § 03 Dec 2009, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anlayamadım ne demek istediğinizi?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/12/2009 23:47 tarihinde dogukan90 tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 03 Dec 2009, 23:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

müzeyyen senar iyiydi.. onu dedim sadece.

iyi oyunlar
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum