[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Age of Conan Hyborian Adventures
|-- |-- |+ Age Of Conan 7 günlük Trial...
Yazar RSS Konu: Age Of Conan 7 günlük Trial {4596}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Apr 2009, 17:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
http://www.ageofconan.com/trial/

Ne zaman acıldı bilmiyorum ama görünce koymak istedim. 7 günlük trial acmıslar. Güzelde bir ingame video koymuşlar smiling smiley

2 defa güncellendi. Son güncelleme 04/04/2009 17:36 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 04 Apr 2009, 23:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aquila gibi güncel baslıklar'da gezenler icin uplayalım...
TW
ID § 04 Apr 2009, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fileplanettan girince 14 day trial dedi, digerlerini bilmiyorum, ona gore bakin.

no woman, no megri.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 04 Apr 2009, 23:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fileplanet üyeliği paralı değilmiydi ? o yüzden üyelere özel olabilir
Yörünge Disi
ID § 09 Apr 2009, 09:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trial client 13 gb satın aldığınız sonra oyunun geri kalan kısmnı da indireceğinizi söylüyor bilginize smiling smiley

I just made you come with 1 finger
imagine what i can do with two full hands.
TW
ID § 09 Apr 2009, 15:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fileplanet taki 14 günlük olan herkese açık.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 09 Apr 2009, 19:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi ne güzelmiş işte.. Peki trial ların yapamadığı şeyler varmı ? Yoksa 14 gün istediğini yapabiliyorlarmı. Lvl limiti vs..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/04/2009 19:04 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 09 Apr 2009, 20:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben yeni indirip başladım, 330 mb de patch var. Başladığımız yer aynı, her class, q var. Lvl 7 oldum yarın devam ederim artık.
Üye
medal 1k
ID § 12 Apr 2009, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Triallar kendilerine ayrılan trial kanalı ve sayden başka yere konuşamıyor ve full accountlarla trade yapamıyor bildiim kadarıyla.
Alan Yetkilisi

ID § 17 Apr 2009, 20:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu siteden Aoc için key alabilmeniz mümkün, oyunu download etmeniz gerekecek ve 30 günlük oyun süresi ile beraber gelecek. 11.5$ gibi bir fiyatı var şimdilik, şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşanı görmedim, ödemeyi paypal ile vs yapabiliyorsunuz.

[g2play.pl]
MTG Turnuvası 1.si
ID § 17 Apr 2009, 20:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Trial icinde şu link'i verelim 7 yerine 14 gün trial veriyor devam'da edebiliyorsun 20 dolar'a oyunu satın alıp

http://www.fileplanet.com/promotions/age-of-conan/trial/
Yörünge Disi
ID § 01 May 2009, 21:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Trial değilde mevcut accmi 14 günlüğüne açsalarda oyunu bir görebilsem iyi olur aslında ilk ayın sonunu görmeden bırakmıştım oyunu
Üye
ID § 30 May 2009, 22:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar benim deneme sürümüm bitti.Şimdi ben bu fileplanetten tam sürümüne geçmek istiyorum.Her nekadar sitenin özel güvenliğide olsa bi yamuk olmaz değil mi?
Birde mevcut linkdeki sürümü indirmem gerekiyor,anladığım kadarı ile.Şimdi bu bende kurulu 14 gb nin üzerine mi kuracak,yoksa tekrardan sıfırdan mı kurduracak?
Üye
ID § 11 Jul 2009, 02:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Temporarily closing down trial registrations
As we are giving former Age of Conan players the chance to come back and check the game out for free through a re-evaluation offer, we are temporarily closing down new free trial registrations.

This is being done to ensure that the returning players are met with the best experience possible with Age of Conan. The pausing of new trial registrations does not affect existing trial players, and buddy invites will still be working. Already existing trial keys are still working and can be used to create a new trial account. No date has been set for when trial registrations will re-open, but rest assured that we are looking forward to inviting trial players back to Hyboria.

Trial olayına belirsiz bir tarihe kadar ara verilmiştir malesef.
TW
ID § 24 Dec 2009, 06:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
linke tıklayınca unlimited trial diyor. süre sınırı kalkmış sanırım. site çok bilgi vermiyor ama yukarda yazan trade yapamama, yazamama gibi sınırlamlar halen varmış.
ayrıca 1 ocak son günmüş bu trial için, o tarihe kadar hesap açıp logişn olmak gerekliymiş. bi deneyim bakalım bi haftaya anca oyun/patch hedehödö iner.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum