[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ Return of Reckoning...
Yazar RSS Konu: Return of Reckoning {8705}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
ID § 13 Apr 2016, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.returnofreckoning.com]

Öncelikle forumda "private server" başlığı açılabiliyor mu bilmiyorum (öyleyse modlar gerekeni gönül rahatlığıyla yapabilirler).

Karak Norn'daki guildi tekrar canlandırdık 15-20 kişi olarak, şimdilik 4-5 türk arkadaş da var.

İlgilenen, yeniden başlamak isteyenleri "Phalanx(Destro)" guildine bekleriz.

Oyun içi, Haojin ya da Melihbaskan ile iletişime geçebilirsiniz.

hayır.
Üye
ID § 14 Apr 2016, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Orijinal oyun kapatıldığı için umarım private server hakkında konuşmak problem olmuyordur.

Phalanx hayırlı uğurlu olsun. Destro'da lvl 20 DoK oynuyorum. Akşam irtibata geçmeye çalışacağım. Ama T3'de (şimdilik son Tier) Destro'yu hem oRvR'de hem sc'lerde eze eze yiyorlarmış diye duydum, ne kadar doğru bilmiyorum.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Apr 2016, 13:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu güzel soru abandon ware sayılır mı aceba sonucta server yok
Üye
ID § 14 Apr 2016, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sayilir tabiiki. kapatilmis cope atilmis oyun.

edit : swg icin konusuluyor bu konu ornegin rahatca. hatta guide vs de var sanirim forumda.

Scalanova#2827

Kifflom!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/04/2016 13:09 tarihinde Kanuni tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 14 Apr 2016, 13:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
server da durum ne? yoğunluk ne? wipe olacak mı? neler var neler yok? gibi gibi bizi aydınlatsaydın keşke

Dayınla evlenip napacan?!
TW
ID § 14 Apr 2016, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ismetto var mı? ismetto yoksa oynanmaz.
Üye
medal 1k
ID § 14 Apr 2016, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir ara heveslendim de çok bug var diye duydum hevesim kaçtı. Nedir şu andaki durumu?

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
Üye
ID § 14 Apr 2016, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
eregorn
server da durum ne? yoğunluk ne? wipe olacak mı? neler var neler yok? gibi gibi bizi aydınlatsaydın keşke

şu an T1-T2-T3 mevcut. her iki tarafın da popülasyonu var. xrealm timerı olmadığından dolayı realm değiştirerek her zaman savaşacak birilerini bulabiliyorsunuz. server wipe ile ilgili:

Alinti
Genisaurus
There hasn't been one, and there won't be one if we can help it.

denmiş, bir sıkıntı gözükmüyor yani şu an için.

Alinti
Bluerain
Orijinal oyun kapatıldığı için umarım private server hakkında konuşmak problem olmuyordur.

Phalanx hayırlı uğurlu olsun. Destro'da lvl 20 DoK oynuyorum. Akşam irtibata geçmeye çalışacağım. Ama T3'de (şimdilik son Tier) Destro'yu hem oRvR'de hem sc'lerde eze eze yiyorlarmış diye duydum, ne kadar doğru bilmiyorum.

teşekkür ederim. her zaman yardımcı olmaya çalışırım. T3'te destro bariz daha güçlü şu an. önceki cevapta da dediğim gibi massive rvr guildleri duruma göre realm swaplayıp oyunun seyrini değiştirebiliyor.

Alinti
imamizer
ismetto var mı? ismetto yoksa oynanmaz.

ismetto ile telefonda görüşüyoruz, geleceğini söyledi, özledik smiling smiley

hayır.
Üye
ID § 14 Apr 2016, 14:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
BalisticGel
Bir ara heveslendim de çok bug var diye duydum hevesim kaçtı. Nedir şu andaki durumu?

pve de önemsiz buglar mevcut. onun dışında pvp'si live serverdaki gibi, hareketli. leveling de orjinale göre çok kolay. 3-4 günde 35 olursunuz.

hayır.
Üye
medal 1k
ID § 14 Apr 2016, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gece paketi olduğu için 12 den sonra indiricem bakalım nasılmış
Üye
ID § 14 Apr 2016, 17:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Server her iki faction açısından dengeli ve yeterli kalabalıkta. T1 oRvR 7/24 devam ediyor ve scler instant geliyor. T2 oRvR ve scler bizim saatle gündüz az hareketsiz ama akşam paso dandanakan. T3'ün ne alemde olduğunu henüz bilmiyorum. Ayrıca Return of Reckoning'in kendi sayfasında popülasyon durumuna birebir bakabiliyorsunuz.

Bir de benim için en zevklisi şu. Orijinal serverda factionlar kendi aralarında konuşabiliyorlar mıydı bilmiyorum fakat bu serverda konuşabiliyorlar. oRvR'de o kurnadan bu kurnaya sözlü atışmalarda inanılmaz eğleniyorum smiling smiley
Üye
ID § 14 Apr 2016, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kendi çapımda 20-25 lvla kadar oynamıştım (50 miydi max, sallamıyım) çok eğleniyodum lan ben de oynarım.

ulan o hangi yüzüğü diyen kim lan
Üye
medal 1k
ID § 14 Apr 2016, 20:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi biz yeni başlicak olanlar ırk ve class ne açıyoruz siz nerdesiniz ?Bi de guild falan kurdunuz mu
TW
ID § 14 Apr 2016, 20:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
BonePART
bu güzel soru abandon ware sayılır mı aceba sonucta server yok

sayılır bence, serversız oynanamadığına gore.

tasbi abandon ware sadece ware olarak kalır, IP baska

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
ID § 15 Apr 2016, 01:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Valvyn
şimdi biz yeni başlicak olanlar ırk ve class ne açıyoruz siz nerdesiniz ?Bi de guild falan kurdunuz mu

destruction'da "phalanx" guildindeyiz. her milletten insan var. class konusunda rahat olabilirsin, ilerleyen günlerde ihtiyaç olursa bilgilendireceğiz.

hayır.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum