[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ Private Serverlarda Neden Bug Var?...
Yazar RSS Konu: Private Serverlarda Neden Bug Var? {1781}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jul 2014, 04:34    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam sam nihoh
Üye
ID § 02 Jul 2014, 04:35    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni tatava olur mu acaba

Alinti
epic
Eğer benim konumda bana cevap yazıyorsan ne yazacağını bana soracaksın. Konuya alan parselleyip satın almama gerek yok, burada muhatabın benim kardeşim. Trollü bana yapıyorsun ve ciddi bölümde yapıyorsun farkındaysan. Ve evet konuyu ben açtığıma göre ve bana cevap verdiğine göre ne yazacağını "bana soracaksın." Bu kadar basit.

guti naber lan
Alan Yetkilisi

ID § 02 Jul 2014, 04:45    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İzin vermiyoruz normalde çünkü yasadışı esasen. Korsan oyunla aynı hesap.

selam dreag ehu
TW
ID § 02 Jul 2014, 04:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bolumun adini rapper256 yapsaniza.

no woman, no megri.
Üye
ID § 02 Jul 2014, 04:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam aquila nihov

guti naber lan
TW
ID § 02 Jul 2014, 04:47    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aleykumselam birader, nihov ne?

no woman, no megri.
Yörünge Disi
ID § 02 Jul 2014, 04:53    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nihov all...
Yörünge Disi
ID § 02 Jul 2014, 05:23    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Sam
İzin vermiyoruz normalde çünkü yasadışı esasen. Korsan oyunla aynı hesap.

selam dreag ehu
KO private serverlarının ve torrent konularının da yasak olması lazım o zaman.

[forum.paticik.com]

[forum.paticik.com]
Yörünge Disi
ID § 02 Jul 2014, 05:25    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
moriarty
yeni tatava olur mu acaba

Alinti
epic
Eğer benim konumda bana cevap yazıyorsan ne yazacağını bana soracaksın. Konuya alan parselleyip satın almama gerek yok, burada muhatabın benim kardeşim. Trollü bana yapıyorsun ve ciddi bölümde yapıyorsun farkındaysan. Ve evet konuyu ben açtığıma göre ve bana cevap verdiğine göre ne yazacağını "bana soracaksın." Bu kadar basit.

Alinti
aquila
bolumun adini rapper256 yapsaniza.

Böyle devam edin, reportlanıyorsunuz teker teker. Bonzi falan yerseniz şaşırmayın.
Yörünge Disi
ID § 02 Jul 2014, 05:26    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
aquila
aleykumselam birader, nihov ne?
Burda soru sormayacaksın birader. Onu da troller bunlar, ki trollüyorlar da yani, bunlardan biri de sensin... Sorulan soruları trollüyor musun aklımda değil fakat ağır trollerden birisin çok net hatırlıyorum onu 40K konusundan.

3 defa güncellendi. Son güncelleme 02/07/2014 05:37 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 02 Jul 2014, 06:15    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
rapper256
Alinti
XX
kullanmıyor.
Nasıl oluyor o zaman peki?

Alinti
scorch
Mmo oynuyorsun. Mmo oyunda ne olduğunu ne olması gerektiği bilgisini serverdan bilgisayarına gönderir bilgisayarında gelen bilgiyi yorumlayıp görsel olarak sana sunar. Gelen bilgiler içerisinde yüzlerce scripted event vs var. Bir tanesinin bile eksikliği çok şey farkettirir.

Private serverların bokluğu bu tarz veri eksiklikleri veya server shiplerinin herhangi bir denge sistem stabilizasyonu göz etmeksizin bunları değiştirmesi ile alakalı. Oldu mu canısı agresifliğe gerek yok.
Ee peki adamlar neden orijinal dosyaları kullanmıyorlar?

Agresif biri değilim de adam gibi bir soru soruyoruz, adam kalkıyor ciddi bölümde troll yapıyor abi.
onu da onlara sormak lazım. smiling smiley

Konuyla ilgili soruya cevap verilmiş gibi, troll hoşgörmüyoruz ama konunun kendisi de sınırda zaten. Bunları gözönüne katarak kitliyorum.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum