[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ WAR Private Server...
Yazar RSS Konu: WAR Private Server {3417}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 21 Jun 2014, 07:03    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun kapandıktan sonra mutlaka Private Serverlar'ı çıkmıştır diye düşündüm ve yanılmamışım. Bir site buldum ama daha denemedim. Bi bakın.

[www.warhammer-server.com]

Bu da WAR Private Server Top 100 List

[topofgames.com]

Şöyle bir hata alıyorum Launcher'da Play Now'a tıklayınca.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/06/2014 07:13 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 21 Jun 2014, 09:40    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cevap sorunun içinde saklı,
offline yazıyor galiba server infoda. wesbsitesinde sağ tarafta
Üye
medal 1k
ID § 21 Jun 2014, 15:27    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

O server kapanalı yıl olacak.

There Is Only WAR
Yörünge Disi
ID § 21 Jun 2014, 15:30    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Acsakmi bi server?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Jun 2014, 15:37    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hakikisi bile hileden geçilmiyordu. private hiç çekilmez.

Wubba lubba dub dub!
Yörünge Disi
ID § 21 Jun 2014, 22:48    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Server kapanmış mı yani?
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2014, 00:14    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
XX
Acsakmi bi server?
Açak la grinning smiley

Alinti
yazuach

O server kapanalı yıl olacak.
Abartma lan WAR bile 18 Aralık'ta kapandı. WAR kapandığı gibi hemen çıkmadı ya bu server?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2014 00:19 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2014, 00:16    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalnız şöyle bir link var Launcher'da, sanırım oyunun dosyalarını kullanarak Private Sserver açmak için:

[www.assembla.com]

2 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2014 00:19 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2014, 00:28    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hile mile çekilmiodu demeyin ne hilesi vardı ? en azından public bir hilesi yoktu...

şuan da çıkmaz zaten...

Ama şu reverse enginering yaptılarsa çok sağlam bi iş bu söyliyim...
iyi gözüküyor kodlar
Üye
medal 1k
ID § 22 Jun 2014, 01:06    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu server oyun kapanmadan aylar önce alpha olarak açıldı. Yapımında bizim guild lideride vardı hatta. Oyun kapanacak duyurusu yapılınca private server yapımına başlandı. Sonra projenin başındaki dallama defolup gitti serverda kaldı böyle.

There Is Only WAR
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2014, 13:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla ben oyun kapanmadan önce de araştırıyordum Private Serverlar'ı ama bulamadım hiç.

Tekrardan kursalar ya hazır dosyalar da varken.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2014 13:44 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2014, 20:20    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyler war-emu.com'un sohbet kısmında hala Private Server'ın olup olmadığını sordum. Ordaki elemanlardan birisi olduğunu söyledi ve bu sefer server Online olarak gözüküyor ve 10 GB boyutundaki clienti hiç patchle falan uğraşmadan direkt indiriyorsunuz. Oyun kurulabilir değil sanırım, portable diye düşünüyorum çünkü oyunun içinde bütün dosyaları vardı.

[www.returnofreckoning.com]
Yörünge Disi
ID § 23 Jun 2014, 00:16    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pardon oyunun Launcher'lı versiyonu da varmış. Ben oyunu nereden indireceğimi bilmediğim için direkt Join Us'a tıkladım. Oradaki linkte de client'in bütün dosyaları kurulu halde indiriliyor. Oyunun Launcher versiyonunu indirmek için şu linke tıklayın:

[www.returnofreckoning.com]

Buraya da forum sekmesinden Server Development Bölümünden Return of Reckoning Launcher'a tıklayarak ulaşıyorsunuz. Ben Warhammer Private Server diye aratınca bu site çıkmıyordu. Ben de Return of Reckoning Private Server diye arattım "How to Install Warhammer Online Private Server Return of Reckoning Launcher" diye bir video buldum. O videoda da gösteriyor oyunu nereden imdireceğimizi ve Hakkında kısmına da linki eklemiş zaten.

Video da şu: Oyunun nasıl kurulacağını gösteriyor.

[url=
][/url]

Beyler Launcher tek başına işe yaramıyor. WAR.exe'yi istiyor işlem yapmak için. Yani öyle de böyle de 10 GB'lık torrent dosyasını indirmek zorundasınız. Ben de Launcher otomatik patch yapıyordur diye %15'e gelen torrenti sildim. :'(

%15'teydi ve 375kB/sn ile çekiyordu. Şimdi Connecting to peers diyor. confused smiley

Neyse tamam inmeye başladı grinning smiley

4 defa güncellendi. Son güncelleme 23/06/2014 00:58 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 24 Jun 2014, 19:26    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun keşke orijinal WAR'da olduğu gibi kurulumlu olsaydı. Yani oyuna nasaüstünden oyunun kısayoluna tıklayarak girseydik. Ama farketmez ya oyunun launcerh'ına sağ tık yapıp Gönder deyip masaüstüne gönderdim, ordan tıklayınca açılıyor client.
Yörünge Disi
ID § 25 Jun 2014, 02:28    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyuna giremiyorum. Launcher'a tıklayıp giriş yapınca Initializing diyor, kalıyor öyle. confused smiley
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum