[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ WAR Neden Son Zamanlarında 2.5 GB Patch Atıyordu?...
Yazar RSS Konu: WAR Neden Son Zamanlarında 2.5 GB Patch Atıyordu? {1055}
  [ A ]
Yörünge Disi
ID § 15 Jun 2014, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunun EU ile US serverları birleştiği için aldığım CE'nin içindeki oyunu kurunca patch yapmıyordu. Siteden installer'ını indirmek gerekiyordu mecburen. Installer 30-40 MB bir şeydi ve yaklaşık 9.5 GB Patch yapıyordu. Daha sonra oyunun son zamanlarına yakın bu installer'ı indirdikten sonra oyun 2.5 GB falan patch atıyordu ve oyuna girebiliyordunuz. Bunun nedeni neydi? Oyundan içerik mi eksilttiler?
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Jun 2014, 15:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sanane abi ruh hastası mısın

y
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jun 2014, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapanmadı mı bunun serverları?

ngl = lyr
Yörünge Disi
ID § 15 Jun 2014, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahahahhahasdf

BattleTag: Edriel#2984
3DS FC: 1762-2794-0515 Nick: JU
TW
ID § 15 Jun 2014, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 15 Jun 2014, 16:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Saeros

sdfsf

guti naber lan
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jun 2014, 16:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baktım, aralık 2013'te serverları kapatmışlar.buradan rapper123817481576'nın sorusuna da cevap buldum.

azalarak bitelim demişlerdir.

ngl = lyr
Üye
ID § 15 Jun 2014, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Streaming cliente dondu yanilmiyorsam wow gibi.. Ilk zonelar belli levele kadar yukleyip giriyordun.

Denemistim bi ara ordan biliyorum.

Scalanova#2827

Kifflom!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/06/2014 16:43 tarihinde Kanuni tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 15 Jun 2014, 16:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Saeros
La merak ettim, sordum altı üstü ne var bunda? Asıl sen mi ruh hastasısın da basit bir soruya bu şekilde cevap veriyorsun.

Alinti
stimpak
kapanmadı mı bunun serverları?
Evet, kapandı. Kapanmasına yakın da oyunun patch'i 9.5 GB'tan 2.5 GB'a düştü.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/06/2014 16:50 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 15 Jun 2014, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
stimpak
baktım, aralık 2013'te serverları kapatmışlar.buradan rapper123817481576'nın sorusuna da cevap buldum.

azalarak bitelim demişlerdir.
Ben oyunun içeriğinde bir kısıtlama falan farketmedim yalnız, onun için merak ettim bu patch boyutunun azalmasının nedenini.

Alinti
Kanuni
Streaming cliente dondu yanilmiyorsam wow gibi.. Ilk zonelar belli levele kadar yukleyip giriyordun.

Denemistim bi ara ordan biliyorum.
Streaming client ne? Oyun içindeyken mi çekiyorsun oyunu? Eğer öyleyse oyun 9.5 GB'ken de loading oluyordu.

ps: Bu arada mesajı kopyala-yapıştır yapıp diğer mesaja ekleyecektim ama Mesajı Gönder'e tıkladım yanlışlıkla, flood oldu. tongue sticking out smiley

3 defa güncellendi. Son güncelleme 15/06/2014 16:53 tarihinde rapper256 tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum