[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ Warhammer Online yıl dönümünde kapanıyor...
Yazar RSS Konu: Warhammer Online yıl dönümünde kapanıyor {8998}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2013, 22:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaynak

edit: adamların neden f2p'ye geçmedikleri belli oldu. belliki daha fazla uğraşmak istemiyorlar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/09/2013 22:58 tarihinde KingV tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2013, 23:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya hayır yaa... Böyle saçma bir nedenden oyun mu kapatılır of. Oyuncu sayısıda iyiydi sad smiley. Lanet olsun ama ya. Acaba oyunu başka bir şirketin satın alma olasılığı var mı ki...

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2013, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olabilir. herşey olabilir belki başka bi şirket zaten çalışıyordu üzerinde ama lisans mythic de olduğu için anonsta bulunamıyorlardı. serverlar kapandığında öğreniriz.
Yörünge Disi
ID § 18 Sep 2013, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 sene muazzam vakit geçirdim.
Yazık oldu cidden.
Bir sürü eleman tanıdım yerli/yabancı.
neyse.

[www.warhammeronline.com]

lansad smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/09/2013 23:33 tarihinde interperez tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2013, 23:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunun başındaki şerefsizin ben varya... Bide utanmadan twitterdan yıl dönümü için bir süprizimiz var diyordu. Adi herif.

Bu arada bizim guild liderimiz Game Workshop'da çalışıyordu. Şey yazdı az önce, Warhammer ekibi ocakta Game Workshop'a görüşmeye gitmiş. Görüşmeden çok kısa bir süre sonra Keaven ve Tim takımdan ayrılmış, Game Workshop ve Mythic arasındaki bütün iletişim kesilmiş filan. Bişeylerin olacağını tahmin etmişler ama shut down hiç aklımıza bile gelmedi diyor. En fazla f2p yaparlar diye düşünüyorduk biz dedi. Bu kadar saçma bir shut down görmedim ben ya. Çok kısa bir süre önce duyurdular. Hiçbir şekilde bir haber gelmedi. Bak hala o şerefsizin twit aklıma geldikçe bide kuduruyorum...

Edit: Sinirden imla diye birşey bırakmamışım...

There Is Only WAR

2 defa güncellendi. Son güncelleme 18/09/2013 23:44 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Sep 2013, 23:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p şeysini ea kabul etmemiş galiba.

ffs
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2013, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ulan bari oyunu satsalar başka bir şirkete ya. Harbiden gece gece sinirim bozuldu of. Adam gibi severek oynadığım 3 mmodan biri...

There Is Only WAR
Yörünge Disi
ID § 18 Sep 2013, 23:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Sep 2013, 00:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya ibneler.

y
Üye
medal 1k
ID § 19 Sep 2013, 00:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.facebook.com]

There Is Only WAR
Üye
ID § 19 Sep 2013, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Warhammer Online: Age of Reckoning will be taken offline on December 18, Mythic has announced. The MMO will close shop due to a licensing deal with Games Workshop having expired.

ffs

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2013 00:23 tarihinde Khiran tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 19 Sep 2013, 00:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 19 Sep 2013, 00:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cok eski topic'leri okudukca gülesim geliyo. Ne hayallerle cikmislar yollara. Diger MMO'larla kiyaslamalar filan.

hehe

BattleTag: Malystryx#2562
Üye
medal 1k
ID § 19 Sep 2013, 01:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
warhammer online türkiye diye aratıp öyle tanışmıştım paticikle

Hala kullandığım nickimde aslında randomly generated magus ismi heh

Oyunu kurtarmak için kıllarını bile kıpırdatmamaları ücüzü :I

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2013 01:54 tarihinde Boneslark tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 19 Sep 2013, 02:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Ayfon
Cok eski topic'leri okudukca gülesim geliyo. Ne hayallerle cikmislar yollara. Diger MMO'larla kiyaslamalar filan.

hehe

çok çok iyidi ama iyi yönetemediler geliştirmeler iyi yönde olmadı sonra destek olunmadı sıçtılar ...

yoksa bence 1 numara olurlardı mmo olarak
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum