[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ aha son hali...
Yazar RSS Konu: aha son hali {1446}
  [ A ]
Üye
ID § 24 Jun 2013, 11:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Jun 2013, 14:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p dımı bu artık

‎( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k
ID § 26 Jun 2013, 15:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayır hala p2p.Ben bekliyorum f2p olmasını hala yakında olacak ama dayanamıyorum artık yine açtırıcam accountu sanırım.Warhammer 40k'da iyice gazladı özledim ya o ortamı.
Üye
ID § 26 Jun 2013, 23:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trial free sadece
Üye
medal 1k
ID § 26 Jun 2013, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@ismetto

Ya t1,t2,t3 ne durumda şuan? Benim rr74 marauderla rr76 shadow warrior vardı ama yeni karakter kasmak istiyorum black orc veya choppa.Warband sıkıntısı çekermiyim low tierlerde?
Üye
ID § 27 Jun 2013, 13:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
moruk t4 den inmiyorum pek :[ durumları bilmiyorum açıkcası ama zaten hızlı IvI alma eventi war 5/6 saate 40 oluyosun grinning smiley millet yığılıyo t4 e
Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2013, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eğer öyle birşey varsa başlayayım direk ben ya.Gerçi rr düşük kalacak öyle çabuk 40 olursam ama benim gibi çok varsa sorun olmaz sanırım.
Üye
ID § 27 Jun 2013, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eski günlerim aklıma geldi deli gibi oynuyordum.Bir süre ara verdim tekrar başladım ama oyun eskisi kadar dolu değildi.Bayadır f2p olmasını bekliyordum ama hiç öyle bir niyet yok gibi.Şu an popülasyon olarak ne durumda oyun acaba?
Üye
ID § 03 Jul 2013, 13:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla popülasyon olarak.. gün gün değişiyor. Genelde gündüzleri order baskın akşam 22:00 den sonra destro..
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum