[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Warhammer Online
|-- |-- |+ Precision - Karak-Norn Destruction Guildi...
Yazar RSS Konu: Precision - Karak-Norn Destruction Guildi {7442}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
ID § 06 May 2009, 01:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karak-Norn da Dest tarafında oynayan tüm türk arkadaşları bekleriz. smiling smiley

Oyun içi irtibat Arién, Kyfen

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/05/2009 01:32 tarihinde Arién tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 May 2009, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla dostum bizim bi kaç arkın dest charı var burda benim ki r36 magus. ancak burdaki dest de cok eziliyordu be. durum bizim k8p de ki orderdan daha kötü idi.smiling smiley su an nedir durum ki var mı düzelme deste biraz?smiling smiley

Swtor: Darth Sardius-Sith Marauder
Lotro: Sianure-Man Burglar/rp-laurelin
Üye
ID § 06 May 2009, 11:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Durum giderek düzeliyor 1-2 gün önce Aldorf a girdiler tabi biz seyirci kaldık gidemedik smiling smiley
Genelde çoğu zaman (hem Order hem Dest tarafında) aman fight a girmeyelim BO ları Keep leri farmlayalım havası var.. sanırım bu her server da ufak da olsa mevcut. Defans edilen keep e saldırmayıp başka boş keep lere yönelebiliyorlar ancak biraz ateşlemeyle kendine geliyor warband ler.

Ben Karak-Norn da Destruction ın durumundan memnunum ve parlak görüyorum açıkçası, eskiden çok kötüymüş evet ama bu alttan gelen yeni jenerasyonda baya sağlam ekipler var. Bakalım ilerki günler neler gösterecek.

Guild dan bahsetmek gerekirse daha yeniyiz 6-7 kişi civarındayız şimdilik ve duydugum ve gördüğüm kadarıyla Norn da oynayan bir sürü türk var onlara ulaşmaya çalışıyoruz şimdilik. Maksat bir arada olmak zaten.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/05/2009 11:37 tarihinde Arién tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 May 2009, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlısı bakalımsmiling smiley olurda bizde gaza gelirsek ulasırız sizleresmiling smiley

Swtor: Darth Sardius-Sith Marauder
Lotro: Sianure-Man Burglar/rp-laurelin
Üye
ID § 06 May 2009, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mendebur 31 Marauder (nadasa bıraktım biraz rest olsun diye)
Poormisguided 14 Magus, keyifle oynuyorz smiling smiley

şu an bunlar aktif norn'da, belki şaman da açarım diyorum ama çok da emin değilim. oyuna girebildiğim zaman mesaj atmaya çalışırım smiling smiley

Mendebur Herif rr60larin yuzkarasi rr68 Mara-Norn
Ravenshadow önüne gelen çizik atan DoK rr50-Norn
Ginci Hoca kafasi kiyak zealot rr47-Norn
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 May 2009, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öncelikle başarılar smiling smiley

Bu aralar Order üstün ama çok fark olduğunu söylemek mümkün değil. 1 ay önce kesin bir üstünlüğümüz vardı ama Destruction da bu aralar iyi işler yapıyor. Öte yandan senaryolarda aradaki fark daha belirgin, özellikle pug vs. pug'da. Norn garip bir sunucu, dengeler çok çabuk değişiyor.

Beni görürseniz ganklemeyi unutmayın tongue sticking out smiley

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 07 May 2009, 09:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha düne kadar yaklaşık 4 günlük süre içinde Order a kuş uçurtmayan bizler dün akşam büyük bir Order hezimetine uğradık. Dediğin gibi Norn garip bir server dengeler her an değişebiliyor. Aslında bakarsan böyle olması server da renk yaratıyor. Çünkü kimse sürekli yenilmek istemez, aynı şekilde sürekli yenmek te.. bir süre sonra sıkıntı verir çünkü yavaş yavaş rakiplerin azalır. O yüzden ben Norn u seviyorum smiling smiley

Guild ımız 10 kişiye ulaştı. Şu an T3 te yaklaşık 6-7 oyuncu var ve akşamları RvR lere katılıyoruz toplu olarak. Aynı şekilde T1 bölgesinde de alttan gelen yeni oyuncukar var. 3 kişi ile başlayan Precision gün geçtikçe sayısını arttırmakta.

Bekleriz. smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/05/2009 09:45 tarihinde Arién tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 07 May 2009, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 gündür giremiyorum ama bu akşam oyunda olacagımdır işalla tongue sticking out smiley
müstakbel flag bearer.
Üye
ID § 08 May 2009, 19:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sayımızı her geçen gün arttırıyoruz şu anda 14 kişi Norn da omuz omuza savaşıyoruz smiling smiley

Karak-Norn da oyuyorsanız bir Guild a ihtiyacınız varsa...

Oyun içi iletişim: Arién, Kyfen ve Nukguf

İyi Oyunlar smiling smiley
Üye
ID § 12 May 2009, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yakında altdorf duvarlarında bannerlarımızı sallandırcaz.
Üye
ID § 21 May 2009, 10:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karak-Norn da Dest tarafında oynayan tüm türk arkadaşları bekleriz. smiling smiley

Oyun içi irtibat Arién, Kyfen, Readjan, Showtimetr, Simit, Qantash
Yörünge Disi
ID § 21 May 2009, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben başvurdum almadınız beni, nickim "Yrrk" diye.

Çok üzüldüm. =(

kusursuz
Üye
ID § 21 May 2009, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Baska nick yok muydu binlerce kelime arasindan bu anlamli kelimeyi mi sectin?

Yörünge Disi
ID § 21 May 2009, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet.

kusursuz
Üye
ID § 21 May 2009, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aslansin, kocsun.

Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum