[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Not almalık, kalemli, ucuz tablet...
Yazar RSS Konu: Not almalık, kalemli, ucuz tablet {571}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Dec 2018, 18:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ofiste bakkal defteri taşımaktan yoruldum, sadece not almakta kullanacağım, kalem desteği olan tablet tarzı bir şey arıyorum. Ucuz yollu, sadece bu amaca hizmet etmek için kullanılacak bir şey var mıdır tavsiye edeceğiniz?
Üye
ID § 19 Dec 2018, 21:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsunglar ucuz 1k civari kalemli modelli var.
Üye
ID § 19 Dec 2018, 21:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tavsiyem bir arkadasindan rica et boyle bir aleti olandan, 1 hafta kullan.
Ben de akilli kalem, kalemli tablet vs denedim, en sonunda yine old school kalem deftere donmustum.

Bekledigin gibi bir deneyim olmayabilir, sorf bunun icin de 1-1.5k harcamak anlamsiz kalir sonra

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 20 Dec 2018, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben alışamadıydım o işe senko doğru diyor. Bir de not almaya çalışırken toplantıda laf yediydim telefonla oynuyorum diye sdjf

hihi
Üye
ID § 20 Dec 2018, 00:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en fenasi marvel colour your own icin gidip 7k bayilip boyama kitabi almak heralde sdf kalem güzel ama ya shaper3d denerim bi ara belki tongue sticking out smiley
TW
ID § 20 Dec 2018, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi paraya kıy pro al. daha iyi not alınan, yazıp çizilen alet görmedim.
Üye
medal 1k
ID § 20 Dec 2018, 02:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ZaugnaKhaldun
Ofiste bakkal defteri taşımaktan yoruldum, sadece not almakta kullanacağım, kalem desteği olan tablet tarzı bir şey arıyorum. Ucuz yollu, sadece bu amaca hizmet etmek için kullanılacak bir şey var mıdır tavsiye edeceğiniz?

denemedim, tanistigim bir arkadasin urunu:
[www.outliersnotebook.com.tr]
TW
ID § 20 Dec 2018, 07:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fena değilmiş aslında, fiyat da makul denenebilir gibi bu
Üye
ID § 20 Dec 2018, 09:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Win10lu küçük tabletler bu konuda çok iyi, office falan da yükleyince direk onenote a atıyorsun notları, tüm cihazlarından erişebiliyorsun falan çok kullanışlı. Şirket clouduna bağlayınca mis gibi verimlilik cihazı olmuştu benim için, excel mexcel hepsi nativede sağlam çalışıyor zaten tüm işlerimi onunla yapıyordum.

AMA

bendeki asus win8 zamanından kalma ve win10a geçtikten sonra kalem sürücüsü bi çalışıyor bi bozuluyor, eskiden gözbebekim olan alet tüm güvenilirliğini kaybetti yatak başı tableti oldu. O yüzden tavsiyem böyle bişey alacaksan türkiyede satışı, haliyle desteği olan bi ürün tercih et kalem malem bozulursa diye.

Götüyle inatlaşan donuna sıçar.
Üye
ID § 20 Dec 2018, 15:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Goering
Alinti
ZaugnaKhaldun

denemedim, tanistigim bir arkadasin urunu:
[www.outliersnotebook.com.tr]

İlk başta mantıklı görünüyor da pratik değil aslında. Tek olayı mikrodalgada silinebilir bir defter olması (kalemden mi yoksa defterden mi onu kestiremedim, muhtemelen kalemle ilgili). Uygulaması bedavaymış, indirip herhangi bir defterle kullanmak mümkün eğer ben bir detayı kaçırmadıysam.

Üstelik notları scanleme, defteri mikrodalgada silme vs. gibi bir sürü ek uğraş getiriyor. Bunlarla uğraşacağıma notlarımı defterde saklar, defter bitince yenisini alır geçerim.

hihi
Üye
ID § 20 Dec 2018, 15:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen
lazim olan notu, grafigi foto cekiyorum zaten

ordan gonder hemen iste slack ile mail ile ne ile gonderiyorsan.

benim toplanti notlari mesela, kendi grubumuzda fln hep not deftelerine yaz, foto cek mail at seklinde gidiyordu.

anca cok ust mevkiiler ile paylascaksak klavye de yazip geciriyordum.

hatta cogu zaman adam whiteboard a ciziklio bisiler mesela, not alip notun icine ek o whiteboard resmini koyuyordum fln cillop.

herkesin yontemi kendine pratik, amaa bence kagit kalem gayet yeterli.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
kraliçe
ID § 20 Dec 2018, 16:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
para basıp tıkır tıkır yazan bir tablet almadıktan sonra kesinlikle kalem gibi olmuyor. iki çü gün sürünür deftere dönersin geri.

bu işin ucuz yollusu yine defter.
Üye
ID § 20 Dec 2018, 16:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
UFak bi 12 inç macbook'um var, bu tarz işler için onu kullanıyorum, o da olmadı ayak üstü bir şeyse telefona not alıyorum. Kullandığım uygulama evernote.

Yazarak not defteri biriktirmek aşırı saçma geliyor çünkü ctrl-f yapamıyorsun. Bildiğin çöp yani eski defterler.

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/12/2018 16:01 tarihinde roket adam tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Dec 2018, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
babadan kalma usuller iyi.

yaz deftere.

ha zaten adam hr, ne not alacak.
Üye
ID § 20 Dec 2018, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dasaaa
ha zaten adam hr, ne not alacak.

ouch!

#YENİDENFENERBAHÇE
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum