[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ C&C: Rivals...
Yazar RSS Konu: C&C: Rivals {237}
  [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Dec 2018, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Blizzard mobil dünyasına girecem der de EA durur mu? Onlar da nemalanacaklar mutfaktan tabii.

Clash Royale modeli baz alınıp yontulmuş bir mobil Command & Conquer oyunu çıkartmışlar. Oyunun kendisi bedava, ek random sandık almaca muhabbeti var bunda da parayla. Dün biraz baktım, fena değil gibi. 1 - 1,5 dk içinde bitiyo maçlar.

İki tarafın da base'i var, ek binayla o binadan çıkan üniteler üretilebilir oluyor, ortada ele geçirilecek bölgelere göre cooldownu dolan nük var, süre dolduğunda kontrol kimdeyse karşı tarafın base'e çakıyor füzeyi. 2 nük yiyen kaybediyor. İleride base'e saldırabilen üniteler de açılıyor da külfetli iş.

Ha bi de kaynak için harvester var işte. Ünite basmayı cooldown ve kaynak etkiliyo.

Üniteler arası taş makas kağıt sistemi mevcut, commandera özel skill (başta verdiği yerden turret çıkarma) var. Bi de ek özellikler olabiliyor (mesela infantry 1 kare daha uzağı görebiliyor).

Anlatınca kompleks gözükmüş olabilir de basit hızlı oyun. Oynayan varsa ekleşelim.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 11:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senelerin C&C serisini böyle dandik seviyelere düşmesi üzüyor sad smiley

ama bu oyunun çıkacağını baya önceden e3 de düzgün bir şekilde duyurmuşlardı. yepyeni muhteşem IP çıkarıyoruz gibi duyurmadıkları için olay da olmadı doğal olarak.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 13 Dec 2018, 12:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ben çıkar çıkmaz açtım oynadım da zerre tatmin etmedi çerezlik bile olsa.

We'll surely avoid scurvy if we all eat an orange.
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 13:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oynadım baya bir ama single tarzı bir modu yok. o kötü. bir süre sonra ladderda ilerleyince her oyunun aşırı stressli ve zorlu geçiyor. haliyle böyle otobüste işte öğle arası falan 2 dakika açıp oynamalıktan ziyade baya sakin kafa sessiz ortamda oynaman gereken bir oyuna dönüşüyor. bir training veya single mod gibi bir şey olsa kafa dağıtmalık oynasaydık ii di.

bıraktım.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum