[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ android telefon arayisi...
Yazar RSS Konu: android telefon arayisi {733}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Pati
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Aug 2018, 10:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni bi telefon alayim diyorum kendime, s7 edge'i emekli etmenin zamani geldi.

s9+, oneplus 6 ve pixel 3xl beklemek arasinda kaldim. fiyat epey farkli tabi 3'u arasinda fsds. pixel 3 xl fiyatinin karsiligini verebilen bisi mi? yorum yapabilecek var mi?
Üye
ID § 09 Aug 2018, 10:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
neyi yetersiz geliyo mevcut olanın

LIFE IS A DAY ROOM IS TODAY
Pati
ID § 09 Aug 2018, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pili.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Aug 2018, 10:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende pixel 1 xl var, hala degistirmeye ihtiyac duymuyorum. Is icin cogunlukla telefon kullaniyorum gun icinde, ona ragmen 22 saat 30dakika sarj etmeden gitmisim dün. Yeni gelen Pie güncellemesi de baya guzel.
Üye
ID § 09 Aug 2018, 11:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pili degismiyo mu

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Pati
ID § 09 Aug 2018, 11:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merdiven alti telefonculari cakma pille degistiriyo.
Üye
ID § 09 Aug 2018, 11:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pixel 3 xl tr'de yok, o yuzden bir sey diyemeyecegim ama s9+ bayagi guzel bir telefon. Ben s9 kullaniyorum, s9+ buyuk geldi bana. Kamera ozellikle harika, bloatware falan yok, ram fazlasiyla yeterli s9'da dahi. Pili bir gun rahat gidiyor, sensorleri falan iyi (Iphone X'le karsilastiramadim gerci).

Tek soru isareti bir sonraki nesilde neler olacagi.

hihi
TW
ID § 09 Aug 2018, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de S6 kullanıyorum, daha önce S2 ve S4 kullanmıştım. Ufaktan benim de değiştirme ihtiyacım ortaya çıkmaya başladı.

S9 düşünüyordum ama S9+ ile aralarında ciddi farklar varmış. Ben boyut dışında çok fark yok sanıyordm.

Huawei P20 Pro vs. S9+ arasındayım şu an.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Aug 2018, 11:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
P20 pro çok net güzel bir telefon ama diğeri de samsung ...

ben tercihimi samsung olarak kullanırım her zaman.

the instant you started smiling was when the new story began
Üye
ID § 09 Aug 2018, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pixel 3/xl muhtemelen her türlü (cam, os, update) diğerlerinden daha iyi olacaktır fakat çıktığı gibi almak pek mantıklı olmayacaktır TR'de garanti olmadığı için.
Eğer çok aciliyetin yoksa bence bekle ayrıca tek derdin pil ise kendin değiştirebilirsin zor değil s7 pilini değişmek.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
TW
ID § 09 Aug 2018, 12:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
khalad

Batarya düşündürüyor biraz ya, yoksa Samsung'dan şaşmam da. 4000 vs 3.500 iddialı bence. Gün içinde çok oyun oynuyorum bir de ben.

Fotoğraf ve video karşılaştırma videolarında nedense ben S9+'ı daha beğendim ya. Pro'nun çok daha iyi diyebileceğim bir yanı yok yani, hatta video konusunda S9+ çok net daha iyi.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Aug 2018, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Deno-
Alinti
khalad

Batarya düşündürüyor biraz ya, yoksa Samsung'dan şaşmam da. 4000 vs 3.500 iddialı bence. Gün içinde çok oyun oynuyorum bir de ben.

Fotoğraf ve video karşılaştırma videolarında nedense ben S9+'ı daha beğendim ya. Pro'nun çok daha iyi diyebileceğim bir yanı yok yani, hatta video konusunda S9+ çok net daha iyi.

10.000 lik bir powerbank bütün sorunlarını çözer bence

the instant you started smiling was when the new story began
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Aug 2018, 12:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
p20 pro çok güzel telefon, kamerası zaten en iyi konumda, türkiyedeki teknik servis vs baya övülüyor. apple'ı geçen gün geçti samsungdan sonra 2. sıraya yükseldi telefon satış rakamlarında.

samsung baya gidici s serisinin sonu yaklaştı.

😎
Genel Yönetici

ID § 09 Aug 2018, 12:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Custom rom çekmeyecekseniz Huawei yazılımı daha başarılı Samsung'dan bence.
Üye
ID § 09 Aug 2018, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Xda da bi post gördüm huwaei leri 5€ ya unlock codelarını yolluyorlar baya yapanda var memnun görünüyordu insanlar. Ayrıca foto kalitesinde gece çekimi hariç hala en iyi telefon pixel 2. P20 pro gece çekimlerinde öne geçiyor. Ayrıca google için mid range bi pixel de gelecek diyordular 3 serisinde öyle birşey olursa türkiye piyasanına girebilir. Bekleyip görmek lazım.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum