[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Hadi...
Yazar RSS Konu: Hadi {3077}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 05 Aug 2018, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başlığı nereye açsam bilemedim, Pati'de mobil oyunlar kategorisi yok galiba eye rolling smiley

Canlı bilgi yarışması HQ Trivia'nın ülkemize uyarlandığı mobil oyun gün geçtikçe artan kullanıcı sayısıyla rekora koşuyor. Şu sıralar öğle yemeğine çıkınca dışarda pek çok kişinin oynadığına denk geliyorum. Hafta içi oyun başı 4 bin TL ödül varken hafta sonu 10 bin TL'yi buluyor. Pazar günü soruları zorlaştırıp 15'e çıkarmışlar, bugün 240K'ya yakın kullanıcı arasından 13 kişi bilerek 770 TL kazandı. Hafta içi ise 150-180K kullanıcı genelde 3-4 TL kazanıyor. Ödülden çok eğlencesine insanı bağlıyor smiling smiley

Hadi Canlı Bilgi Yarışması

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 05 Aug 2018, 21:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
referansa 0zcan yazın da joker kazanam

verbum sat sapienti est
TW
ID § 06 Aug 2018, 10:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öğlenleri iş yerindeki arkadaşlarla oynuyoruz biz bunu. Şimdilik bişi kazanamadık, joker şart gibi bişi ama.

denoran benim de nick, referans olarak kullanılabilir.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 06 Aug 2018, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen finale kadar gelebildik orda elendik biz de öğle yemeğinde oynuyoruz arkadaşlarla eğlenceli oluyor. para mara kazanmak zor bundan ama hele dün akşamki sorular felaketti

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
TW
ID § 06 Aug 2018, 11:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçen 10.000 TL'yi 13 kişi kazandı galiba. O iyi bak.

6. 7.'ye kadar gelebiliyorum belki bir tane joker kullanarak da, ondan sonra çoğu zaman sallıyorum sdf.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 06 Aug 2018, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün akşam yaptılar onu ilk defa, 15 sorudan net 4-5 tanesini hiç bilmiyordum 8-9 tane anca bilebildim. ihtilal tatlısı nedir abi sütlü nuriyeymiş afasdas

her şeye 3 kere dokunma hastalığı olan ve kutba doğru uyuyan yazar? salladım onu mesela tuttu ama onu kim nerden nasıl bilsin yahu

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
medal 1k
ID § 06 Aug 2018, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
referans a denoran yazarak kayıt oldum.

beni referans göstermek isterseniz bireyselemekli yazabilirsiniz.
Üye
medal 1k
ID § 06 Aug 2018, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunu tek kişi oynayınca bir yerden sonra ne kadar iyi salladığına bakıyor. Grup halinde oynayıp, elenenlerin eline bilgisayar verip google'la yardırmak en temizi. Ama o da bir yere kadar işe yarıyor, çünkü bazı soruları google'da da bulmanın imkanı yok. Bir de googlelamayıp direk bildiğini sandığın sorular da iyi fake atıyolar (dünkü 41km yukardan serbest düşüşle rekor kıran kimdir sorusuna direk felix demiştim; ama meğer 2014'te google'un vice president'ı kırmış).
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Aug 2018, 11:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bunu packet analyze yaptim ama web request ile gondermiyorlar sorulari ve cevaplari

websocketlerle incelemek lazim belki sorulari bikac saniye once alabilirsin veya videofeed'i, ise yarayabilir.

hatta clientini kendin kodla git 30 tane hat al, 6-7. soruya kadar elle yap bilemedigin yerde scripti aktive et 3 sik random dagitsin kazananlarla devam et. 9 hat almak 2 tane jokere denk geliyor.

ogrenci ve issiz olsam yapardim da butun odulu bana verseler saatlik ucretimi karsilamaz muhtemelen tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Aug 2018, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
56 kurus kazandim sorulari alayim.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yörünge Disi
ID § 07 Aug 2018, 20:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yükledim de ipucu muhabbeti ne
Üye
medal 1k
ID § 07 Aug 2018, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her gün yarışmadan bir kaç saat önce instagram hesaplarında bir resimle ipucu veriyolar.
Genel Yönetici

ID § 07 Aug 2018, 22:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet, her hafta Bip'ten de 1 joker alınabiliyormuş winking smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 08 Aug 2018, 08:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün akşam oynadık bunu, 240.000 kişi falan katılıyor. Sunan kız güzel, chatte insanlar kıza yürüyüp evlenme teklif ediyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Aug 2018, 09:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İş yerindekilerle oynuyoruz biz de. Şair bi abi var onun olması büyük rahatlık ya, edebiyat ve tarih sorularında hiç sektirmedi şimdiye kadar fds

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum