[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ İnternetten cep Telefonu alma hakkında yardım...
Yazar RSS Konu: İnternetten cep Telefonu alma hakkında yardım {678}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Apr 2018, 14:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
26 Martta Gittigidiyor sitesinden Samsung c7 pro telefonunu aldım eşime. Eşim güzelce kullanıyordu ama 2-3 keredir telefon açık olmasına rağmen arayan kişi eşime ulaşamıyor ve rehberde kayıtlı birisini arayacağı vakit telefon "ağ sistemine kayıtlı değil " uyarısı vererek aramıyor. Yeniden başlat diyerek sorunu çözdük ama her defasında böyle böyle uğraşacak değilim. İnternette gezerken sahte diye yazılarıda gördükten sonra ettiğim 300-400 kar hevesi burnumdan geleceğe benziyor.

Telefonu tamir edelim, değiştirelim olaylarını değerlendireceğim tabi ki ama ben telefondan soğuduğum için ve daha ilk 14 gün dolmadığından öncelikli tercihim iade etmek ve 300-500 neyse fazla verip dükkandan gidip almak. Böyle durumda başıma ilk defa geldiğinden cahilim ve satıcı bana sim kart takmışsın , asla iade edemezsin deyip keklesin istemiyorum. Bu işin aslı astarı, gidişat yolu nasıldır?

★ ★ ★ ★

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/04/2018 14:31 tarihinde fenn tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Apr 2018, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
help pls ? Şu an satıcıya döşeyeceğim bütün olumsuz yorumları

★ ★ ★ ★
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Apr 2018, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha gittigidiyormuş pardon, hepsiburda sandım

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/04/2018 14:50 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Apr 2018, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır.İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir.Bu nedenle de sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir.Mağaza, teknik servis raporu talep edebilir.

★ ★ ★ ★
Genel Yönetici

ID § 01 Apr 2018, 14:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya cep telefonu alım ve satımı konusunda dikkat edilecekler noktalar için bilen birileri toparlayıp paylaşsa süper olurdu. Özellikle ikinci el bide internetten bu tip satışlar için...

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 01 Apr 2018, 15:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hepsiburdadan alın tedarikçileri kopekleri oluyor smiling smiley

Milli içkimiz Ayrandır...
Üye
ID § 01 Apr 2018, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tavsiye şu;
hepsiburadadan satıcısı hepsiburada olan telefonu alın. zaten en ucuz fiyatı genelde kendi sattığı ürünlerde çekiyor.
şu ana kadar 10'dan fazla telefon aldım eşe dosta kendime, hiç sorun yaşamadım.
Üye
ID § 01 Apr 2018, 16:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gg ile daha önce başka bir üründe sıkıntılar yaşadım. İgileniyorlar ama göbeğimden çatlattılar. Bir daha gg ürün almamaya çalışıyordum ama telefonda 100 tl puan verince dayanamadım aldım.

★ ★ ★ ★
Üye
ID § 03 Apr 2018, 01:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bizim arkadaş mağazadan ürün almıştı. Ürün arızalı çıkmıştı. Ürünü iade edemezsiniz deyip teknik servise yolladılar 2 - 4 hafta arasında yeni ürün verdiler. Sanırım normal işleyişi bu tabi laf yaparak iadeye zorlanabilir belki.
Üye
ID § 03 Apr 2018, 08:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aldığınız yer de önemli ama aldığınız telefon da önemli. samsung gibi markalarda amiral modeller dışında bence uzak durmak lazım. bu telefonun parasının biraz fazlasına sıfır iphone se alınabiliyor ki canavar gibi alet o fiyata göre.

hepsiburada'da genel olarak sorun yaşamıyorum ben bin tane şey aldım.

önemli olan yeşil mercimek
Yaz Aşkı
ID § 03 Apr 2018, 08:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
/summon

Anhora

-Deno- : sana bal döker yalarım
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
pekaziz : Dilleyerek alıyorum ben yumurtayı.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Apr 2018, 09:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de hepsiburadadan telefon alacağım ancak 2 gün şehir dışındayım başkası teslim alsa oluyor mu

memezede
TW
ID § 03 Apr 2018, 11:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oluyor

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 09 Apr 2018, 22:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefonu gönderdik bakalım. Adam açılış şifresini öğrenmek için aradı ve sistemsel bir problem var belli ki dedi bakalım kabataslak !

Bekleyelim bakalım ki başka çarede yok gibi. Adam 100 tl kırarak paranı vereyim diye teklif etse hemen kabul edecek durumdayım aslında.

★ ★ ★ ★
Üye
ID § 22 Apr 2018, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefon geldi ve kullanıyoruz. Rehberde kayıtlı numarayı ararken bazı zamanlar bu numara ağda kayıtlı değildir uyarısı veriyor. Aldık başımıza belayı. Bir daha bana ders olsun bu ama bu işten nasıl kurtulacağız.

★ ★ ★ ★
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum