[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ iphone etkinleştirilemedi hatası...
Yazar RSS Konu: iphone etkinleştirilemedi hatası {336}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2018, 01:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
satacağım 6s'teki herşeyi silmek için direkt iphone'u sil tuşuna bastım. şimdi merhaba ekranını geçmek için wifi bağlanınca etkinleştirilemedi hatası alıyorum. itunes'la bağlanmaya çalıştığımda da aynı hatayı alıyorum. telefonu etkinleştirmek için ne yapabilirim?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Mar 2018, 02:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Önce satın alabilirsin djdk
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2018, 02:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asdfs
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Mar 2018, 05:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kendi hesabina mi kayitli, cihazlarindan cikarabilirsin. Ya da hard reset at bastan bi daha.
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2018, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
icloud.com'dan aygıtlar kısmından çıkardım ama değişen bir şey olmadı.

appleid.apple.com'dan da aygıtlar kısmından sildim. yine olmadı. ne kanser bir telefon bu ya.

iphonebul'da da bir tane iphone var ama 6s mi başka bir şey mi yazmıyor onu da kaldır dedim yine olmuyor.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 26/03/2018 14:31 tarihinde Litminov tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Mar 2018, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yurtdışından alınma falan mı?

önemli olan yeşil mercimek
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2018, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok tr'den alınmaydı sorunu çözdüm. telefonu hesaplardan kaldırdıktan sonra itunes'a tuşlara basarak kapalıyken bağladım. geri yükle ve güncelle çıktı yaptım, düzeldi.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum