[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ en iyi konsol oyunları + emulator...
Yazar RSS Konu: en iyi konsol oyunları + emulator {323}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Dec 2017, 11:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cep telefonlarına yapılan oyunlar ilginç gözükse de, neredeyse hepsi bir yerden sonra "3 saat bekle yine gel ya da para öde" oyununa dönüyor. eskiden Gameboy'larda Super Mario Land 2 felan oynardık.
istiyorum ki öyle eski oyunları telefona yükleyeyim, en azından düzgün bişiler oynamış olurum.
tavsiye edeceğiniz oyunlar ve emülatörler varsa paylaşırsanız güzel olur. NES/SNES/GB/GBC/GBA/Mame felan artık ne olursa...
Üye
ID § 19 Dec 2017, 11:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefonda oynanmiyor maryo fln
Basmali tus lazim

Pokemon fln oynanir anca telefonda

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Dec 2017, 11:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben yıllardır bomberman arıyorum telefona bulamadım bir türlü ailecek kasetli aterilerde oynardık eskiden.

bir de japon futbol oyunu vardı. Lig sistemi ile ilk kez orada karşılaşmıştım. full japoncaydı ama. JEF United falan vardı takım olarak..

o kadar salaksın ki!..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/12/2017 11:13 tarihinde totemic tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 19 Dec 2017, 11:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bomberman ayni isimle olmasa da otuz bin tane klonu vardir mutlaka.

Alinti
senko
Telefonda oynanmiyor maryo fln
Basmali tus lazim

Pokemon fln oynanir anca telefonda

basmali tus da olmuyor. vaktinde super mario world denemistim. emulasyonda hicbir sikintisi yoktu symbian 3 telefonda. fakat kontroller olmadi :/

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
medal 1k
ID § 19 Dec 2017, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
snes için 2 tavsiye
-sword of mana serisi
-chrono trigger

genesis içinde
sonic 2-3 ve sonrası / 1 o kadar iyi değil

"Kafalarına at Emine"
-RTE

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/12/2017 11:58 tarihinde lord_gorthaur tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum