[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Turkcell vs Vodafone?...
Yazar RSS Konu: Turkcell vs Vodafone? {2209}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 18 Dec 2017, 00:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Spotify ile 50GB yiyecegimi sanmiyorum zaten. YouTube sinirsiz alsam yerim ama tabii. 12Tl ama o, bilmiyorum gerek mi? Iki ay beles veriyorlar iste, ona gore karar veririm.
Genel Yönetici

ID § 18 Dec 2017, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pek kolay ulaşılabilir bir limit değil abi aynen, Premium ile sürekli 300 kilobits stream etsen saatte 150 mb ancak harcarsın. Donanımhaber Ölücüleri direkt müzik paketi yerine YouTube olanı alıp her şeyi ondan hallediyormuş diye duydum ben grinning smiley

edit: yazım hatası (alıp yerine olup yazmışım)

=o= Another Project.. =o=

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2017 00:59 tarihinde orc_lord tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Dec 2017, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dh ölücüleri ya.... 1000 liralık ilana 550 tl verebilirim çabuk cevap bekliyorum diye özel mesaj atan kesim. adamlar inanılmaz.

bir de neydi migros'ta kasadan 288 kere geçip 288 tane dondurma alan eleman vardı...
TW
ID § 18 Dec 2017, 15:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telekom denemedim, hayatım boyunca da denemeyi düşünmüyorum. Onun dışında cep telefonları çıktığından beri Turkcell kullanırken Ensar patladığında Vodafone'a geçtim, F/P olarak çok daha memnun kaldım diyebilirim.

Bariz çok daha geniş bir pakede neredeyse 2/3 fiyatını falan ödüyorum, çekimle ilgili de hiçbir problem yaşamadım 1.5 senedir. Kronik zor çeken taşra maşra yerlerde işim yok, onun için çekimle ilgili değerlendirmem çok geçerli olmayabilir, şahsen sorun yaşamadım sadece. Hız da aynı şekilde.

Turkcell %10 daha premium olabilir hala evet ama %30-40 fazla ödemek bana gerekli gelmiyor. Kişinin maddi durumu ve hayat tarzına göre karar vermesi gereken bir konu orası.

Kampanyalar açısından da incelemek lazım tabii, ben İstanbul havalimanlarındaki Fast Track dışında pek bir şeyle ilgilenmediğim için yeterli geliyor. Oto kiralamasıydı, bilet indirimiydi öyle şeyleri sık kullanıyorsanız kriter olarak dikkate almak gerekir.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2017 15:34 tarihinde Baggio tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici

ID § 18 Dec 2017, 20:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oreo guncellemesini geldi bugun bana, VoWi-Fi destegi de geldi.

Turkcell ve Vodafone'da var sadece, Turk Telekom vermiyor. 10GB 39TL deselerde gecilmez.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum