[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Google Assistant...
Yazar RSS Konu: Google Assistant {1115}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jan 2018, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm senin sesini ben de iyi anlamıyordum o telefondan değil
Üye
ID § 05 Jan 2018, 17:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kademe kademe gerçekleşiyor, kolay iş değil. öncelik her zaman usa.
Genel Yönetici

ID § 05 Jan 2018, 22:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Amazon'da yılbaşında en çok satılan ürününün kendilerinin Echo Dot'ı olması Google'ı korkutmuşa benziyor. Alexa ile rekabette geriye düşmemek için bu ay düzenlenen CES'e sağlam bir katılım gösterecekmiş, yeni ürün ve servis duyuruları yolda gibi smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Alan Yetkilisi

ID § 06 Jan 2018, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dasaaa

anca "okkkeeeyguuugiiil, pley XX on spotifaaay" dediginizde, onda da spotify falan zaten linklenmis ise (onda da gidiyor haci, browser aciyor linkleme icin, aktif facebook app kullanilan telefonda, browser'a mal gibi elle sifre girip baglayiyorsunuz) anca caliyor.

Şunu nasıl başardın çok merak ediyorum yasmiling smiley daha 1 kere başıma gelmedi.

Kendi google hesabıma bir kere eşleştirdim spotifyı, bir daha sormadı. Hatta bunu google home mini de bunu otomatik öğrendi...

Hatta durun bir demo yapayım.

We'll surely avoid scurvy if we all eat an orange.
Alan Yetkilisi

ID § 06 Jan 2018, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ipad airle çektim idare edin artıksmiling bouncing smiley

We'll surely avoid scurvy if we all eat an orange.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 06/01/2018 01:00 tarihinde MrLevie tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi asistan'i asistan olarak kullanmayi denesenize bir.

mesela yolda giderken estimated time falan sorun. gittiginiz yolu bir parametreye gore guncellemesini isteyin.

super vasatlar.

spotify olayi hat degistirince olmus olabilir. ulke degistirince simcard degistirmek zorunda kaldigim oluyor.

zaten google maps sanirim sadece metropolde calisan bir nane.

gidip split'te deneyin abi. bayagi bunu tavsiye ediyorum. o telefonu google calisanlarinin poposuna sokmazsaniz ben bir sey demiyorum.

gir dedigi yollarin hepsi mi sorunlu cikar, ya kapali cikti ya calisma var. tam fail..
here daha iyi dogrusu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/01/2018 13:56 tarihinde dasaaa tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 17:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben evde Home Mini ile takılıyorum baya işimi görüyor

sabah kalkıyorum havayı soruyorum, yemek yaparken bize bir jazz müzik çal diyorum çalıyor

netflix, youtube vs tüm dizileri filmleri sesli komutla açıp kapatıp durdurup geri sarıyorum falan.

Şimdilik basic abi teknoloji daha başında, yavaş yavaş .

ama her seferinde Hey Google, Okay google demesi tabi zorluyor adamı. Ulan bir sohbet edelim yok sürekli arada hey hoy demen lazım.

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2018, 17:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O son paragrafındaki <start> <stop> tagleri olmazsa, alet seni 7/24 dinlemek zorunda kalır. O haliyle de şarjı dayanmaz =)
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum