[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ yeni düzenlemelerle cep telefonu yasakları...
Yazar RSS Konu: yeni düzenlemelerle cep telefonu yasakları {722}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Mar 2017, 01:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 01:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Parça parça geçirilmiyor mu bunlar burada birleştirelim.

Vergi vergi vergi baydılar ya
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 01:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amk ne vestelmiş arkadaş ye ye doymadılar. es kaza boktan 8086 üretseler, bilgisayar parçalarınıda yasaklayıp bunu kullanın dedirtecekler.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/03/2017 01:35 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Mar 2017, 02:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yine mi xaxa

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 02:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tldw:

yurtdışından gelirken 1 tane telefon getirilebiliyor. 2. 3. 5.'yi getirip, "pasaporta kaydedilmemiş telefonla, üstüne telefon kayıtlı olmayan pasaport"u eşleştirmek olayının önüne geçmeye kasıyorlar. getirdiğin imei'i de btk'ya falan bildiriyorsun da bilmemne.

gümrükten geçerken gelişine mi yapılacak acaba işlem? yoksa ben her ay gideyim, birer birer getireyim. birinde dayım, öbüründe halam "he ben getirdiydim ya" desin. işlemesi için gelişine olması lazım gibi geldi.

keep calm and squanch on.
Üye
ID § 14 Mar 2017, 08:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
top şimdi donanımhaber ölücülerinde.
bakalım telefonu gerçekten parçalara ayırıp burada birleştirebilecekler mi?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Saçmalık şu , 2. telefonu getirdin gümrükte yakalandı , IMEI'sini kaydediyorlar(mış) , ardından hem cezalı vergi ödüyorsun hem de telefonu Türkiye'de kullanamıyorsun.Popona sokarsın artık demişler kısaca.

Bir de Apple'in , Türkiye'de uluslararası garantiyi kaldırma mevzusu büyük ihtimal bununla alakalı.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/03/2017 10:55 tarihinde Dark_Soul tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Mar 2017, 10:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
müthiş bişey, çakallık yapan ölücülere son.
Üye
ID § 15 Mar 2017, 13:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
müthiş bir şey mi?
Üye
ID § 15 Mar 2017, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapıda imeisi kaydedilmeyen telefonların daha sonra webden kaydı yapılamayacak derlerse, herkes seve seve kendi beyan eder getirdiği cihazları.
Üye
ID § 16 Mar 2017, 10:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
KAAN alın

*Hasta la victoria Siempre*
Üye
ID § 16 Mar 2017, 10:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyidie böle şeyler öncedende vardı fotograf makinasında bile

bakan eden yokki lol

GERGE vakti zamanında demiş ki :
Hipster misiniz kardesim?
Üye
ID § 19 Mar 2017, 00:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
böyle şeyler derken? fotoğraf makinelerinde imei felan yok, evde 6 tane fotoğraf makinem var. cep telefonunda aynı anda bir tane kullanım gelecek.
Üye
ID § 19 Mar 2017, 02:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evinizde veya ailenizin evinde bir tane vestel urun varsa bu uygulamalarin vebali sizde.

Her yil yeni vergi koyuyorlar devletle el ele, tepki almiyorlar sinirlarini deniyorlar
Üye
medal 1k
ID § 19 Mar 2017, 02:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
suark 10 tane x elektronik cihaz alıp gelmekten bahsediyorsun sanırım. orası aynı, her tür cihazın "gelirken x tane getirebilirsin" tarzı bi sınırı var. genelde de 1 zaten o sınır. tongue sticking out smiley

her ay çıkıp "kendime aldım ehe" diyerek birer tane fotoğraf makinası alıp gelebilirm.

ama her ay çıkıp "kendim kullanıcam ehe" diyerek birer tane cep telefonu getiremiyorum. getirsem imei'ni kaydetmeden kullanamıyorum. eskiden sağdan soldan "pasaport hakkı" kovalayarak yapılabiliyordu, şimdi o da yok.

tldr aynı şey değil, alakası yok.

keep calm and squanch on.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/03/2017 02:58 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum