[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ F/P Tablet önerisi...
Yazar RSS Konu: F/P Tablet önerisi {737}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Mar 2017, 19:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar merhaba

İş maillerime bakicam
Film izlicem
web broswing
hearthstone

bu kadar.

Leş gibi low tier olmasin da ortalama iş görecek bişeyler arıyorum.

Hiç tecrübem yok tabletler ile. Kısır bi segment ama muhtelif nedenlerden dolayı bi tane olsa iyi olacak

yardımcı olur musunuz?

tşk

işte bunlar hep sex
Üye
ID § 07 Mar 2017, 19:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi tablette ayped
telefonda tamam da tablet ayped
ben diğer türlüsünğ denedim acı çektim. ama belki iyi bişey çıkmıştır son 1 yılda

ukte pampa ukte
Üye
medal 1k
ID § 07 Mar 2017, 19:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Al Air geç.

Tablet direk Elma.

2014 Ocak'ta aldığım Air 1 32gb hala çok iyi. Film, Web, YouTube, dizi film ve HS için süper.

Bu mesajı da onunla atıyorum sdf.

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/03/2017 19:57 tarihinde pattisliborek tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 08 Mar 2017, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kutu dolu abi
TW
ID § 08 Mar 2017, 21:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lenovo TB3-850F

iPad gibisi yok o ayri. Is icin de demissin, Exchange kullaniyorsan iOS cok daha rahat oluyor. Ben de takvim olsun, posta, kisiler, tasklar olsun Exchange kullaniyorum. Hem iOS hem Android var gunluk kullandigim cihazlar arasinda, iOS cok rahat.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/03/2017 21:10 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Mar 2017, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Galaxy Tab A 10.1

Biraz cüsseli ama pili büyük, 12 saat kesintisiz film izlersin parlaklık maks.ken
Üye
medal 1k
ID § 08 Mar 2017, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tablette elma ya, gerisi macera.
Üye
medal 1k
ID § 08 Mar 2017, 23:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
para sorun degilse telefon ve tablette apple disinda bi markayi niye degerlendiriyosunuz. son cikan apple modeli alin 2-3 sene kullanin iste. bunun ram'i bilmem neymis, sunun ekran parlakligi fazlaymis incelemek icin baya aylak olmak lazim.

user experience > baska her sey

semt bizim ev kira
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Mar 2017, 23:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Samsung'a 120 GB memory card'ı çakmak varken niye Apple'a para veresin. Android'in IOS'dan eksiği yok
Yörünge Disi
ID § 09 Mar 2017, 01:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dynun
Arkadaşlar merhaba

İş maillerime bakicam
Film izlicem
web broswing
hearthstone

bu kadar.

Leş gibi low tier olmasin da ortalama iş görecek bişeyler arıyorum.

2,5 senedir note pro 12.2 kullanıyorum, yukarıda yazdıklarının hepsini sorunsuz yapıyor kendisiyle çok mutluyum (ayrıca note 4 kullanıyorum onunla da çok güzel bir ilişkimiz var ihihihih)

telefonun veya kullandığın bilgisayar apple ise tableti de apple alman görece daha efektif olur, telefonun android bilgisayarın win10 ise 2014 sonrası samsung 10.1 tablet de işini her türlü görür daha az para vermiş olursun

sen bi bütçeni de söyle ona göre tavsiye edelim yoksa apple fan boilar ile android fanboiların salak kavgaları arasında kalırsın
TW
ID § 09 Mar 2017, 01:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Salak kavgaya gerek yok abi. Film izlemek icin Android daha iyi, is postasi-takvimi-kisileri filan Exchange ise iOS daha iyi. web browsing ve HS ayni.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Mar 2017, 11:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok ben içine film atçam, paso kurcalıcam, crackli program yüklücem vs diosan tabisi de android ama eğer yok sadece yutup, spotify ya da full hd cehenneminden film izliceksen ipad al kafan rahat etsin

😎
Üye
ID § 09 Mar 2017, 11:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
filmi nereden izledigine bakar. netten izlemedigin durumlar olacaksa ipad'i direkt eleyebilirsin. media serverdi, app'e dosya transferiydi hamallik. ben iki turlu de izliyorum. ipad'in hafizasi dert oldu.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k
ID § 12 Mar 2017, 15:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsung galaxy tab s kullanıyorum 2 senedir çok memnunum
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum