[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Asus Zenphone 3...
Yazar RSS Konu: Asus Zenphone 3 {1555}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2017, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Utk
bi daire çıkıyor, rami temizlemek için çıkan daire gibi ama 1 saniyeden çok daha kısa süre kaldığı için anlayamadım ne olduğunu. muhtemelen yazılımsal, ekranda dokunarak çıkardığım bir uygulama değil.

Ilk 15 gün iade hakkı var, sakıncalı ürün ya da buna benzer bir tabiri var para iadesi alabiliyor olmam gerekli ama aynı telefonu alıcam zaten

su olay asus cover uygulamasi abi bana da oldu bozuldu sandim telefon asus coveri kapadim duzeldi
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2017, 00:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Asus cover olabilir dediğin gibi de ben telefonu göndereli 20 iş günü oldu. Yenisini göndericez dediler bir 40 kere filan, hatta arızalı değil diye backup cihaz vermediler. Durup dururken açılması ekran hatasıymış,sen de gönderseydin keşke garantiye.

imza
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2017, 17:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben uygulamayi kapadim o gunden beri acilmadi kendi kendine ama tekrar olursa gonderirim simdilik iyi bi sorun yok
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2017, 17:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kronik bir hata sanırım, değişim kabul etmiyorlar zenfone 3 lerde bi bozukluk olunca sadece yenisini gönderiyorlar

imza
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2017, 18:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi telefon o kadar iyi ki hic takilmadim ben ona nedense. ilk olduğunda uyuz oldum sonra böyle cikip bi anda gidiyo ya ne yazdigini okumaya calistim orda asus cover uygulamasina baktigimda da orda yazana benzer bisey okumustum direkt kapadim duzeldi bidaha olmaz insallah 40 gun falan bekleyemem ben
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2017, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o kadar hızlı algılayamadım ne olduğunu senden öğrendim asus cover olduğunu bilsem ben de beklemezdim

imza
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum