[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Asus Zenphone 3...
Yazar RSS Konu: Asus Zenphone 3 {816}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 22 Feb 2017, 09:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kullananlar,memnun kalanlar ? Çok nadiren de olsa aynı program uzun süre çalıştığı zaman duraksamalar yapıyor şimdilik. Hızlı bi işletim sistemi var, ramleri temizleyebiliyorsunuz bu da inanılmaz bir katkı sağlıyor. Pil süresi iyi. 2 saat boyunca elimden düşmedi telefon, %20 gibi bir şarj tüketmiş. 5.5" olması biraz dezavantaj ele sığmıyor,tek elle kullanmak zor. Iphone'un en büyük avantajlarından biri tek el ile kullanılması sanırım. Ama yeterli geliyor mu ekran boyutu yıllarca monitöre küçük dedikten sonra tartışılır
Yörünge Disi
ID § 09 Mar 2017, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
telefon kendi kendine aplikasyon açmaya başlayınca 14.gün geri verdim telefonu,yenisini veririler umarım. bozuk satın almam haricinde, güzel telefon
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2017, 21:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de 1 aydir kullanıyorum bi ara ekranda yanip sonen bisey cikiyodu kisi listesi izin gerektirir falan filan asus cover diye biseyi acmisim onu kapattim düzeldi. sarji cidden inanilmaz yalnız onun dışında yazilimi da cok iyi su an baya akıcı

god gave us our relatives, thank god we can choose our friends.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Mar 2017, 22:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yenisini vermezler yazılımsal bir şey dediğin. durduk yere apilikasyon açıyor derken ekranda açmadığın uygulamam mı beliriyor durduk yere yoksa memory manager da mı görüyorsun açmadığın uygulamaları.

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Mar 2017, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yazılımsal olması gerekmiyor, touchscreen kendi kendine basıyor olabilir
Yörünge Disi
ID § 10 Mar 2017, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi daire çıkıyor, rami temizlemek için çıkan daire gibi ama 1 saniyeden çok daha kısa süre kaldığı için anlayamadım ne olduğunu. muhtemelen yazılımsal, ekranda dokunarak çıkardığım bir uygulama değil.

Ilk 15 gün iade hakkı var, sakıncalı ürün ya da buna benzer bir tabiri var para iadesi alabiliyor olmam gerekli ama aynı telefonu alıcam zaten

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/03/2017 00:33 tarihinde Utk tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 16 Mar 2017, 16:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iade değişim raporu göndericekler,yenisini alabiliyorum. Tenk yu Asus
Yörünge Disi
ID § 04 Apr 2017, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
telefonu aldım, 14. gün bozuk diye verdim. ayın 13'ünde aldılar telefonu. 14'ünde servise vardı. 17'sinde iade raporu düzenleyeceğiz dediler.ayın 26'sında karar değişti,iade raporu düzenlenmeyecek direkt bayii'den alıcaksınız dediler. 27'sinde bayiye gittim,31'ine kadar telefonun geleceğini söylediler.
31'inde bayiden müşteri hizmetleriyle konuştum " 1-2 saate kadar arıcaz,bugün kargoya vericez. yarın bayiden alabilirsiniz" dediler. 3 nisanda aradım,müşteri hizmetlerinin ne kargodan haberi var,ne disrübitörden. yurtdışından gelicek dediler , cihaz avrupa yakasından (kağıthane) anadolu yakasına (kadıköy) gelicek.
Genel merkezden arayan diyor ki müşteri hizmetlerinde konuştuklarınız yanlış bilgi vermiş. ne "10 gün yasal süreci " var ne de "iade raporu" diye bir şey. her gün aradım,her gün farklı müşteri temsilcisi "iade raporu" düzenlenecek dedi. 10 yasal iş gününü geçti telefon da vermediler. bugün 14:00'da arayacaklar.

Aradılar, telefon konuşmaları kontrol edilmemiş. 10 yasal iş süreci sadece tamir edilen telefonlar için varmış bir 10 gün daha yasal süreç bekliyorum.

Telefon iyi, servis kalitesi b.ktan
Üye
ID § 04 Apr 2017, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsung da böyle türkiyede

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Yörünge Disi
ID § 04 Apr 2017, 16:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsung olsa kolay, iki rapor oluşturursun cevap verirler. bunlar da samsungun kurumsallığı yok
Üye
ID § 04 Apr 2017, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsungun kurumsallığında defolu gelen telefonu değiştirmem neredeyse 1 ay sürdü

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Yörünge Disi
ID § 04 Apr 2017, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pek farkı kalmayacak galiba, 9 gün sonra 1 ay. 30 iş günü süremiz var diyorlar ısrarla.
Yörünge Disi
ID § 05 Apr 2017, 22:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugün konuştum toplu alım yapacakları için bekletiyorlarmış. Müşteri başına değerlendirilmiyoruz,10.000. siparişi beklicez mecbur. Cuma günü telefon ellerine gelicek,Pazartesi kargoya vericekler. Telefon garantiye verdiğim tarihten tam 30 günü sonra gelicek. Bu da en iyi ihtimal. Bir kere dediler ki kargoya vericez 1 saate,yarın elinizde olur. Bu sefer bakalım ne olacak.
Üye
ID § 05 Apr 2017, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
27 yada 30 iş gününü geçerse para iadesi alabiliyorsun

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Yörünge Disi
ID § 05 Apr 2017, 23:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
30 iş günü. Normalde 20 iş günü dolunca da backup telefon vermeleri gerekiyor da; sağolsunlar işgüzar yetkililer "o arıza olursa,telefonun yenisini verirsek backup telefonu vermiyoruz" diyerek kapattılar konuyu. Mecbur beklicem ya da gidip Asus müşteri hizmetleri binasını ateşe vericem çalışanları çıkartıp.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum