[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Max 1000 liralık telefon tavsiyesi...
Yazar RSS Konu: Max 1000 liralık telefon tavsiyesi {2928}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Mar 2017, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2gb ram tercih etmeme nedeniniz nedir? dediğim gibi oyun açılmayacak en ağır işi youtube/twitch veya google maps olur.

k5 note 50-60 tl oynuyor ama ram dışında moto g4 plusın gerisinde kalıyor okuduklarıma göre.
p9 lite daha önce de baktım ama p8 2017 bunun yenisi oluyor sanırım. onu da ztn yazdım kenara.

1k üstüne çıkmak istemiyorum ama yazdıklarınıza baktım
lg g3 keza kitkatla çıkmış. o fiyat aralığında zenfone 3 32gb alabiliyorsun. artısı Fhd ye qhd farkı var ama pili de ona göre çabuk bitiyor.
mate s artısı amoled ekran. eksisi pili bok gibiymiş, ne demeye amoled koymuşlar bilemedim ve zsenfone 3 le arası 75 tl.
--
en çok farklılık kameralarda oluyor onlarda da yazmış olmak için bi ton şey yazıyolar gibi sad smiley hangi özelliği aramak lazım bilmiyorum

amma zor işmiş ya telefon almak
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Mar 2017, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2gb ram uygulama geçişlerinde falan sıkıntı olabilir, browserda tablar arası geçişte falan yavaşlama yapabilir.

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Üye
ID § 03 Mar 2017, 18:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lg g2 kullanıyorum öyle sorunlarım yok :m

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Mar 2017, 02:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün gittim listeden bulduklarımı mıncırdım resim fln çektim, k5 note ve k6 note yanyana koyunca renkler bir garip + k5 daha iyi resim çekiyor gibi?
moto g4 plus bu ikisinden de iyi göründü ama satıcı çocukta da bundan varmış onun gazı bulaşmış olabilir.
teknosa asus satmıyormuş sanırım, zenfone 2 ler çok sorunluymuş yenileri getirmedik dedi (2-3 arkadaşlta var hiç şikayet duymadım gerçi)
vodafone dükkanında zenfone vardı ama usc-c şarj edemiyorlarmış, peşin de satmıyormuş illa tarifeyle sokacak. tarifeyle niye daha pahalıya geliyor orasını hiç bilmiyorum. belanı bul vodafone

p9 lite çok güzelmiş valla, gerçi buna da her baktığımda p9 alamadığım aklıma gelecek. SAR değerleri önemli mi? bunun diğerlerinin 4-5 katı sanırım. konuşurken kulaklar ateş gibi mi oluyor?
Üye
ID § 04 Mar 2017, 07:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oluyor valla.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Mar 2017, 13:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 yıl önce gittim sony z3 aldım ve tam iki yıl boyunca kanseri yaşadım. Dün gece itibariyle emekliye ayırmaya hayatımdan çıkarmaya karar verdim.

Artık asla amiral gemisi vs almam. Orta segment telefon alacağım ve piyaada en çok ne kullanılıyorsa onu alacağım. Bu dinine yandığımın aletleri kağıt üzerinde ne kadar iyi olursa olsun, sonuç hüsran. Bari parçası bulunan servisi sağlam marka alayım o zaman.

J5 2016 almayı düşünüyorum bugün. Kullanan var mı?

Bu arada z3 almak isteyen olursa ucuza veririm.

Have a nice day!!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/03/2017 13:19 tarihinde Tenekeadam tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Mar 2017, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iphone alacaksın o zaman.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Mar 2017, 13:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iphone tercih etmiyorum.

Have a nice day!!!
TW
ID § 01 May 2017, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buradan bir tavsiye de bana lazım.

Bugün ananemi ziyaret ettim. Laf arasında bizim smartphone'lara özendiğini söyledi. Beceremem falan dedi, benim telefonla biraz kurcaladık. Şöyle ortalama bir telefon alayım diyorum. İşin performansında pek gerek yok, kadıncağız internete bile girmiyor, ama sağlam, güvenilir, kronik sorunu olmayan, servisi falan iyi, bi de kamerası güzel bir telefon olarak ne önerirsiniz orta sınıf?

Bir de ekranı büyük olmalı, yaşlı kadın görebilsin rahat.

So long, and thanks for all the fish...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/05/2017 00:23 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 01 May 2017, 00:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne kadar orta?

Zenfone'lar fiyat/performans baya iyi ama 1k fazla diyebilirsin. Demez isen [www.hepsiburada.com]
[www.hepsiburada.com]
Onun dışında 1k altı telefonlarda ram cpu falan genelde kötü oluyor bir süre sonra yavaşlamalar falan android zaten memory leak konusunda sıkıntılı, o yüzden ben bilmiyorum 1k altını.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/05/2017 00:24 tarihinde paradoksalkedi tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 May 2017, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu olmaz mi? Android 7 guncellemesi de almis, fiyati da iyi.
TW
ID § 01 May 2017, 00:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1000-1300 TL falan civarı aralığı düşünüyorum.

Xperia XA'ya bakıyordum ben de. Bunları da inceleyeyim bir.

Edit: Bu Zenfone 3 Max'ın pil ömrünün uzun olması ve Asus Easy Mode olayı çok güzel geldi yaşlı anane için. Ona doğru yönelesim var.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/05/2017 00:50 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 01 May 2017, 00:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zenfoneların çok kullananı var ondan destek bilgi inceleme falan bulursun.
TW
ID § 01 May 2017, 00:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lenovo'ya laptoptan dolayı bi çekimserim, yine de bakıyorum fiyatı gayet uygun.

Zenfone 3 max'ı zamanında kendim için de düşünmüştüm, güzel gözüküyor.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 May 2017, 11:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
1000-1300 TL falan civarı aralığı düşünüyorum.

Xperia XA'ya bakıyordum ben de. Bunları da inceleyeyim bir.

Edit: Bu Zenfone 3 Max'ın pil ömrünün uzun olması ve Asus Easy Mode olayı çok güzel geldi yaşlı anane için. Ona doğru yönelesim var.

sony alma sony pişmanlıktır,alma ben yaptım sen yapma. Uzak dur.

Have a nice day!!!
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum