[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Iphone 6s'den Samsung S7'ye geçiş...
Yazar RSS Konu: Iphone 6s'den Samsung S7'ye geçiş {1277}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jan 2017, 23:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
x5 in yenisi 650 dolarmış lan. ben 350 falandır diye tavsiye ettim.

kalbim kırıldı lan. bi an elim pre order a gidiyodu, geri döndü.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 30 Jan 2017, 02:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Flac'la 320kb arasındaki farkın çok anlaşılır olacağını sanmıyorum da mevzu o değil, elimde güzel arşiv var. Bir de Spotify her zaman 320kbps stream etmiyor.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2017, 18:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Flac ile 320kbps farkı anlaşılıyor ya doğru ekipmana sahipsen ve koşarken dinlemiyorsan. DSD ile Flac okadar anlaşılamayabilir.

Bu arada sony a35 denenebilir portatif ve başarılı sesiyle, fiyatı da çok acayip değil.
Üye
ID § 16 Feb 2017, 18:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben bunu up'lıyım yine sdf.

Benim note 2'yi 2-3 sene önce babama vermiştim yeni telefon alınca; bu sabaha karşı rahmetli olmuş. Babam şimdi yeni telefon alayım diyor, benim de aklıma benim iphone 6s'i ona verip kendime yeni telefon almak geldi.

Şimdi aklımda Google Pixel, S7 veya HTC 10'dan birini almak var ama hangisi iyidir bilemedim. HTC'nin ses kalitesini bayağı övmüşler. Pixel en yeni çıkanı, tipini falan beğendim, S7 banko ata oynamak gibi zaten. Pixel'in fiyatı bayağı uçuk bu arada özellikle Türkiye'de. HTC 10 da piyasada yok sanki anlamadım.

Sizin tavsiyeniz var mı? Android tarafında ne var alınacak? (Bu arada note gibi geniş ekran bir şeyler olsa mikemmel olur ama Note 7 patlamış sanırım sdf)

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2017, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
phrasing...
Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2017, 22:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
x5 in yenisi 650 dolarmış lan. ben 350 falandır diye tavsiye ettim.

kalbim kırıldı lan. bi an elim pre order a gidiyodu, geri döndü.

[www.amazon.com]

300 dolar olan aletin yeni versiyonu nasıl 650 oluyor self-upgrade mi yapıyor sd card slotuna pcb sokunca
Üye
ID § 16 Feb 2017, 23:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi yenisi atatürk gibi de o yüzden.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum