[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ hiç internete girmemiş baba için tablet...
Yazar RSS Konu: hiç internete girmemiş baba için tablet {969}
  [ A ]
Üye
ID § 20 Nov 2016, 14:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2016 yılında böyle bir babam(yaş 64 falan) var. kendisi üç beş haftaya kadar tuşlu telefon kullanıyordu. eline ucuz android verdim şimdi, home-back tuşlarına swipe atıyor yani öyle bir durumdayız.

pek net göremediği için 5.5 inch telefona falan girmeyeceğim. dandirik 4 inch dokunmatik telefonla alo falan desin yeter ona. flagship gibi bir şey alıp kayaya oturtmayalım.

o yüzden 500-600 liraya 10 inch android bir şey bulabilirsem en azından konforlu youtube izler haber falan bakar diye düşünüyorum. ne dersiniz?
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Nov 2016, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k
ID § 20 Nov 2016, 14:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu nasıl yapılıyor, bu nasıl yapılıyorlar senin için sorun olmayacaksa devam et. Ama ben yandım sen yanma bence smiling smiley
Üye
ID § 20 Nov 2016, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahh lost tablets of enki resmi koyacaktım ki imam o şeritten geçmiş bile.
TW
ID § 20 Nov 2016, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
marka model çok farketmez bana kalırsa.
büyük ekran, fizksel tuş, easy mode olan marka modelse (samsunglarda var sanırım) onu etkinleştir yoksa benzer işleri yapan applicationlar var. ayrıca bi kaç ayar, font büyütme, gereksiz applicationları kaldırma falan. nette baya var grandama friendly nasıl yaparım makaleri falan onlara göz at istersen.
Üye
medal 1k
ID § 20 Nov 2016, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iphone 8i bekle bence
Yörünge Disi
ID § 20 Nov 2016, 17:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
babaysa

ipad alacaksın başka alternatif yok

bunlar paralel
Üye
ID § 20 Nov 2016, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bızıkladım biraz, tabletlerle pek aram yoktur.

samsungların tab-e'leri var. 650 tl civarlarında.

1024x768 çözünürlük ve 9.6 inch ekran var. adam kör olacak pikselden.
1.3 GHz ve 1.5 ram var.

şunu görünce bu nasıl zırvalık lan biraz daha verelim bari dedim.
çözünürlükler 2048 x 1536

bir de bu bantta ipad mini with retina display var

gelin hâlâ kemerinde a1018 taşıyan bu adama yardım edelim

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/11/2016 19:09 tarihinde bajazet tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Nov 2016, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hic internete girmemis baba kaldiya siktiret tableti telefonu abi

al paketle adami gotur koy muzeye.

butun babalar internete girdi 2013te

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 21 Nov 2016, 17:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada ben galaxy tab s2 t813 aldım. pedere gidip velet oyun tableti gibi bir şey almaya da içim el vermedi. o yüzden ipad air 2 ile arasında kaldım. 1400 civarı ikisi de.

yalnız t813 siyah vatan, mediamarkt, teknosa'da yok. hatta mediamarkt t810'a aynı fiyatı koymuş. kakalamaya çalışıyor.

avmlerde samsung'un kendi satıcıları oluyor ya, orda buldum.

813 2016 çıkışlıydı; 810 2015. abi niye böyle yapmışlar 150 lira da fark var yahu derken benchmark ile comparison chart buldum.

bakalım nasıl taklalar atacağız birlikte. 4 sene götürür pederi mis gibi cihaz aldım eheh.
kafama N düştü
ID § 21 Nov 2016, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Komodo
Şu nasıl yapılıyor, bu nasıl yapılıyorlar senin için sorun olmayacaksa devam et. Ama ben yandım sen yanma bence smiling smiley
yok ya pek sorun olmaz. ben 60 yasinda anneme (o da sadece tuslu telefon bilen birisiydi) tablet aldim gayet takiliyor. skype da kamera acmayinca basiyor zilgiti asdfasdf
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum