[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ whatsapp veri aktarma (ücretli de olur)...
Yazar RSS Konu: whatsapp veri aktarma (ücretli de olur) {1715}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 14 Nov 2016, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iphoneda konuşma ve resimler var. bunu yeni android telefonuma atmak istiyorum. ücretli de olsa bana bi program söyleyin yapayım şunu. kafayı sıyırıcam artık. itunesla backup alıyorum chatstorage.sqlite dosyasını bulamıyor. sevişicem bu appleın yedi sülalesini. şunu indir 10 dakkaya yap diyene dürüm ısmarlıcam şerefsizim

"Sen kimsin yea?"
-TF2'niz bozuksa Anhora'ya sorun.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Nov 2016, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cross platform backup restore yok ne yazık ki
Üye
ID § 15 Nov 2016, 01:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iBackup Viewer

buradan insanoğluna yardım ediyorum. uzun uğraşlar sonunda buldum. whatsapp konuşmalarını pdf halinde kaydediyor resimleri aynı kalitede pcye aktarıyor. lanet olsun yeni telefonda da olmasın konuşmalar resimler.. pcde dursun o da yeter şimdilik

"Sen kimsin yea?"
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Nov 2016, 01:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
whatsupmigrate mi ne o tarz bi programla yapmisti bizim eve onlinedaki elemanlardan biri. sorarim istiyorsan yarina oyuna girince
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2016, 08:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefoncularda boyle pos makinasi gibi bi alet oluyor. Rehberi falan almistim ben iPhone dan androide. Dosyalari da kopyalayabilirler mi bilmiyorum

Bi arastir istersen

ps2 klawye gibisi yok
Üye
ID § 15 Nov 2016, 09:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aluriel
whatsupmigrate mi ne o tarz bi programla yapmisti bizim eve onlinedaki elemanlardan biri. sorarim istiyorsan yarina oyuna girince

dün ibackup explorer yazılımıyla rehberimi pc'ye aktardım kalan no'ları tek tek kaydederim hiç dert değil. whatsapp konuşmalarını da pdf olarak kaydettim o da tamam. resimleri de pc'ye indirdim kalite kaybetmeden istersem onları da androide aktarıcam. bence bu yazılım baya bi faydalı. ha doğrudan androide aktariyim chat backup'ımı dersen bi yazılım var ama 179 dolar diyo hayvanlar

"Sen kimsin yea?"
Üye
ID § 15 Nov 2016, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Whatsapp'ta bu kadar backup'lamak isteyeceğiniz ne konuşuyorsunuz abi? Ben her backup alalım mı panpa? sorusuna NOOOĞĞ diyip geçiyorum.

hihi
Yörünge Disi
ID § 15 Nov 2016, 12:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sexting yapmiyorsundur ondan

fark ederse kahrolayim
TW
ID § 15 Nov 2016, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Whatsappdaki fotoları alabileyim yeter bana. 4GBa yakın foto birikmiş alamıyorum ayrı olarak tongue sticking out smiley

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Nov 2016, 14:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Absolut
Whatsappdaki fotoları alabileyim yeter bana. 4GBa yakın foto birikmiş alamıyorum ayrı olarak tongue sticking out smiley
iphone 4s kullandığım zaman telefonu pc'e bağlayınca usb bellek gibi görüyodu o zaman içinden alabiliyordum. daha sonra hiç denemedim.

karaktersiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Nov 2016, 14:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Whatsapp'ta bu kadar backup'lamak isteyeceğiniz ne konuşuyorsunuz abi? Ben her backup alalım mı panpa? sorusuna NOOOĞĞ diyip geçiyorum.

şunu sormaya geldiğdim

karaktersiz
Genel Yönetici

ID § 15 Nov 2016, 21:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bana da tam tersi lazım olmuştu. Android'den iOS'a geçiş için aslında Android'den Android'e veya iOS'tan iOS'a olduğunda çok rahat. Android tarafında Google Drive işte iOS'ta da iCloud'a gayet güzel şekilde back up alınabiliyor. Keşke birbirleriyle de uyumlu olsalar, ben bu tarz üçüncü parti programlara güvenemediğimden denemedim açıkçası eye rolling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 15 Nov 2016, 22:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aiko
Alinti
deadwoll

şunu sormaya geldiğdim

müşterilerle olan görüşmeler var. haberim yoktu dediklerinde "hassiye al buraya yazmışın" demek çoğu zaman işi çözüyor. başıma pek çok kez geldi.

"Sen kimsin yea?"
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Nov 2016, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
müşteriyle whatsappta görüşülür mü ya.
Üye
ID § 16 Nov 2016, 01:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nergal sanırım torbacı.

[support.google.com]

[forum.paticik.com] (bu topik de seninmiş lan?)
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum