[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Aykırı Kartlar - Android Oyunu...
Yazar RSS Konu: Aykırı Kartlar - Android Oyunu {2561}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 13 Oct 2016, 22:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 kişi 2 aydır gece gündüz uğraştığımız Aykırı Kartlar oyunu android için yayında, ilk olarak paticik' e yazmak istedim. Biraz oynayıp feedback verebilirseniz çook sevinirim, girmişken de bir iki reklama tıklarsanız hiç fena olmaz smiling smiley

Google Play Linki
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Oct 2016, 22:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fikir eğlenceli gözüküyor, başarılar =)
Diablo3 Yazarı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Oct 2016, 22:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cards against humanity caldiniz demek smiling smiley
dizayn gayet yeterli ve guzel gozukuyor. Elinize saglik
android telefon olmadigindan indiremiyorum
basarilar size

twitter.com/senelian
Üye
ID § 13 Oct 2016, 22:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çaldık değil fikir olarak esinlendik diyelim smiling smiley, soru ve cevap kart içeriklerini biz hazırladık. Çok teşekkürler bu arada.
Üye
medal 1k
ID § 13 Oct 2016, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Facebook login aşamasında iki kere crash yedim. Log dosyası gönderdim
Üye
ID § 13 Oct 2016, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Facebook login sırasında bir arkadaşım daha crashlediğini söyledi, telefonun modelini öğrenebilir miyim acaba? üşenmezsen uygulamayı silip tekrar yükleyip anonim ya da twitterdan login olursan sorun çözülcektir. Log dosyası için çok teşekkürler.
Üye
ID § 14 Oct 2016, 00:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sadman
Facebook login aşamasında iki kere crash yedim. Log dosyası gönderdim

Gönderdiğin crash log ulaşmadı bana, ilk defa bir uygulamayı markete koyduğum için nerden ulaşabilirim ya da bana ulaşması zaman mı alıyor tam emin değilim. Text şeklinde ulaşımın varsa mesaj kutuma yollayabilir misin acaba logu?
Üye
medal 1k
ID § 14 Oct 2016, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi hemen fabric crashlytics ekle uygulamaya. rapor göndermeyle falan uğraşılmaz. mis gibi fabric
Üye
medal 1k
ID § 14 Oct 2016, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pch
Facebook login sırasında bir arkadaşım daha crashlediğini söyledi, telefonun modelini öğrenebilir miyim acaba? üşenmezsen uygulamayı silip tekrar yükleyip anonim ya da twitterdan login olursan sorun çözülcektir. Log dosyası için çok teşekkürler.

Manuel olarak log file nasıl gönderiliyor bilmiyorum ama dediğin gibi yeniden yükledim ve anonim olarak girebildim sorunsuzca. Facebook loginde hala crash oluyor, twitteri deneyemedim.

Oyun güzel beğendim. Sadece bekleme süreleri uzun geldi biraz
Üye
medal 1k
ID § 14 Oct 2016, 15:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir kere manuel login olunca başka türlü login olamıyor muyuz?

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
Üye
ID § 14 Oct 2016, 19:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
BalisticGel
Bir kere manuel login olunca başka türlü login olamıyor muyuz?

Başka türlü login olmak için oyunu silip tekrar kurman gerekiyor şimdilik, haftaya güncellicem bu özelliği de.
Üye
medal 1k
ID § 16 Oct 2016, 03:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
google developer console uzerinden gorebilirsin gonderilen log lari. Hatta guzel bir de app yaptilar, onun uzerinden de takip edebilirsin
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Oct 2016, 17:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
appi yükledikten sonra telefona dokunmasam bile pil emiliyor.

Başka hiç bir şey değiştirmedim ama 18 saat giden şarj kullanım olmadan 10 saate falan düştü.

Bir problem olabilir mi?

hopdediks
Üye
ID § 16 Oct 2016, 23:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun arka planda açık konumda değilse pil emilimi anlamında nasıl bir zararı olabilir bilmiyorum ama tekrar bakacağım, uyarın için teşekkürler. Bu arada bazı cihazlarda olan login problemini düzelttim ve güncelledim.
Üye
medal 1k
ID § 17 Oct 2016, 00:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Komik olmayan ve hiç bir şeye uymayan cevaplar var soru ve cevap içeriği gelişirse arada oynanır gibi

RobotNinja #21451
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum